Bar2 - za tiste ki ga gledamo

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

4. okt 2006 11:56

meni je je tudi bilo zelo čudno in malo blesavo po domače povedano, da je punca morala za smrt babice izvedeti preko računalnika (drugih ljudi ) in da ji niso mogli sporočiti na malo dostojanstveni način kot se spodobi....če tisti izvedel da mu je sestra rodila na lep nacin bi zaradi smrti v druzini sploh morali narediti velikoo izjemo....tako kot je lidika rekla tudi mene zanima če jo bodo spustili na pogreb kar se pa tiče same oddaje sem pa letos res zelo razočarana ...premalo prikazujejo, preveč reklam , stare ponovitve iz prejšni oddaj...in še tisto kar pokazejo v sedajnosti, ko so vsi neki popredalčkano pridni...lani so čisto več pokazali realnosti in manj blesavi reklam.... še na 24 ur BAR preberem več kakor dejansko vidim na TV..... pa baje je visoka gledanost me prav zanima kako dolgo po gledanost .... če ne bodo pokazali malo več akcije ....in ne samo jokajočo petro.... ali če se zbudim malo pred 5.00 lahko gledam na TV samo še tisto mislim da malo čas predstavljen .... ura na jihovi roki kaže drugače kakor je dejansko prikazano z našimi očmi....saj zadnjič v taki pozni uri sem gledala in je nekdo vprašal koliko je ura in so mu povedali drugačnen čas kakor je kazal na moji uri ( bila sem pozorna ker sem ze slišala kritiko da ni pravi čas vsklajen z nami in z njimi - in zelo 100 % drži kar sem prebrala na blogu ) drugače osebno mi je všeč gašper, emil. špela, in bi se še kdo našel .... samo škoda da za nikogar ne morem reči da ima nekaj svojega kakor so imeli lani določeni kot je Sara izstopala z svojimi borovnička, Boris o moj bog in Rada ohh ooo...hihi...edino gašper iztopa sedaj trenutno samo z svojim poškodovamim kolenom... no mogoče pa se jih bomo spominjali bar 2 kot najbolj jokajoč saj vsi po vrsti jokajo .... celo EMIL je nezna dusica zelooo saj tudi on je jokal sedaj mislim da ze dvakrat in bo še nekajkrat ...sklepam... lep pozdravček vsem iz dezevnega dneva vegeterianka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. okt 2006 12:29

Meni se zdi Emil čisto mimo. Ker ni fer. Prvo je cmizdil. (čisto mimo...) Potem je še enkrat cmizdil v postelji. ( še bolj mimo...) Včeraj mu ni bilo jasno, zakaj je Grega šef? Kaj bi bil spet rad on??? Pa ni mu všeč ime skupine. Gregatu je rekel, da mu je vseeno, pred kamero pa da mu je ime mimo... ( Da ne bo Emil novi , Andrej;...). Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. okt 2006 12:29:51 Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. okt 2006 12:30:28

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

4. okt 2006 12:38

lidka hehe... ja se strinjam s tabo glede Emila. Meni je bil na začetku všeč... zdej je pa vedno bolj hinavski. Sicer mi je pa vedno bolj všeč Tina. MissLady

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. okt 2006 12:40

Meni tudi. Sva enakih misli... hi, hi...

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. okt 2006 12:57

Glede Katje in njene babice pa to: novico ji je sporočila mama na blog: 2.10.2006 12:36 - --jessy-- Katja ne vem kako ti naj to povem ampak ti nažalost moram sporočiti na tak način saj ne gre drugače.Mama in brat ti sporočata da je babica Marta umrla. Pikica moje sožalje in oprosti za tako neprijetno novico, drži se , radi te imamo, mama in brat te lepo pozdravljata! Po mojem njena mama ni vedela, kam lahko pokliče, niti da lahko pokliče, mogoče zato, ker je Katja šla v bar nepričakovano in se verjetno sploh ni mogla niti ona niti mama pozanimat, kam se sploh kliče. Je pa bilo tako, da so potem tisti, ki so brali bloge pisali vsem drugim, naj Katji povejo novico in potem je to ratalo. Takrat je potem sama rekla, da bo domov klicala, ko si bo zbrala misli, ne pa da ji niso dovolili. Sem ujela, da na pogreb bo šla in se je menda zmenila, da ne bodo šli s kamero na pogreb. Tako da po mojem ni treba nobenega obsojati, zakaj drugi lahko, ona pa ne, ker je do tega očitno prišlo slučajno. matilda

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. okt 2006 13:03

Pa glede Gabra, v oddajah je zmeraj prikazan kot strog, pa siten..., drugače pa v novicah in na blogih tekmovalci vedno rečejo, da je zadovoljen z njihovim delom, ampak v oddaji tega ne pokažejo. Včeraj sem ujela, ko se je v baru pogovarjal ob šanku s Katjo o pogrebu, potem so se pa vsi pogovarjali druge, čisto osebne stvari (npr. Katja je rekla, da je Emil rekel, da če zmaga, si ga bo dal podaljšat...) in so se vsi, tudi Gaber smejali na ta račun. Tako da tudi jaz, ki sem ga prej poznala le kot tečneža začenjam razmišljati, da ga v oddajah očitno hočejo prikazati bolj strogega, ne vem, mogoče, da izpade vse skupaj bolj resno. matilda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. okt 2006 13:21

Saj je vseeno. Narejeno ali ne, po vseh teh oddajah sem si pač ustvarila svoje mnenje o Gabru. Upala sem, da bo letos kdo drug. Ne vem, zakaj je on tok dober al sposoben al kaj? Pa še pristranski je, že lani je dal jasno vedeti, da Andreja ne mara, letos je že za Klemna rekel, da se mu ne zdi vodja, revček je pa samo z idejami in predlog ven prišel. Takoj ga je zatolkel...

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

4. okt 2006 14:22

Ja, Gaber je res zanimiv... Najprej reče naj "brainstormajo" in potem, ko si zamislijo kaj bi kako izgledalo, jim pa reče, da je tema ta pa ta... Ni čudno, da njihove ideje ne vžgejo... Najprej naj jim da temo večera, potem bodo pa sigurno našli idej še pa še... logično!

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. okt 2006 14:36

matilda, verjetno bo tudi dosti na tem, kar ti praviš... včeraj me je najbolj zmotilo to, da so se na sestanku pogovarjali Jernej, Gregor in Gaber v zvezi s četrtkovim eventom in sta Gregor in Jernej dala predloge v zvezi s tem, Gaber pa se je z njimi strinjal... kasneje je pa pred mikrofonom izjavil, da (kot običajno) Gregor in Jernej nista dala nobenih predlogov in da jih je moral dati sam... meni to ne gre skupaj je vse skupaj malo hinavsko izpadlo (vsaj na TV). LP katjushka

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

4. okt 2006 14:58

Matilda, najbrž imaš kartico bar a ne? Moja hči jo tudi ima,ker ji jo je dedek kupil, zdaj pa tudi jaz gledam, če imam čas in prostor na računalniku. Prej pa sem bila malo proti kartici. Petra pa gre meni tudi zelo na živce in čas je da leti ven, itak bi morala že kar prva leteti, če bi bilo po moje. Ker pa ni, se pa zna še kar nekaj oddaj švercati.Gaber pa mi gre na živce, ker se mi zdi na trenutke, že kar nesramen. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti