Bar2 - za tiste ki ga gledamo

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

2. okt 2006 9:53

katjushka je napisal/a:
matilda je napisal/a:
Mimogrede, ali ni to kraja, 200 sit za glasovanje, plačali bodo pa itak starši tistih najstnikov, ki bodo zadevo malo preveč resno vzeli. matilda
POP TV mora pač nekje zbrati denar, da bo lahko dala glavno nagrado 12 mio SIT. Zato se mi je včeraj, ko sem gledala Maria, zdelo fer, da je pa nacionalna znižala ceno teh glasovanj na 50 SIT/glas. Tudi starši mnogih najstnikov glasujejo...vsaj za lanski bar je bilo tako...jaz poznam kar nekaj primerov. LP katjushka
Pop teh 12 mio SIT dobi s samo enim reklamnim blokom... MissLady

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

2. okt 2006 14:10

Jst sem pa danes srečala na faksu Andreja-zmagovalca prejšnjega bara. Na televiziji ni zgeldal tako važen. Mogoče ga je pa dnar pokvaru Drgač je pa tale bar2, po mojem mnenju mal taka zafrkancija (tako tekmovalcev kot voditeljev te oddaje). Drgač je pa fajn za nasmejat. Mal preveč igrajo pa premalo delajo Bernarda85

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

2. okt 2006 14:50

Mogoče še prezgodaj sodim, ampak meni so se lani zdeli boljša skupina, mogoče zanimiva za gledalca zato, ker je skoraj vsak izstopal s kakim svojim "ven metanjem", od Radinega hudoooo, do Borisovega- o moj bog. ealy

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

2. okt 2006 22:06

Jaz pa nekaj ne razumem. Zdajle gledam BAR in polovica oddaje je mimo, pa je večina prikazanega ponovitev prejšnjih dni. Ali ta mularija nič pametnega ne dela, da ponavaljajo? Ampak tile deci, ki jokajo so pa res smešni za jokat. Močno upam,da bo naslednja letela Petra, ker mi gre njeno travmiranje in jokcanje v vsaki oddaji strašno na živce. Lp, Asja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. okt 2006 22:13

jaz sem zdaj gledala. Pa kaj samo nekaj jokajo?!? Atina

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

2. okt 2006 22:24

letos bolj jokajo kot lani....tudi meni osebno so lani bili boljši saj so z svojim določenim značajom bolj iztopali....rada,boris, sara, mišo z svojo postavco itd itd .......letos pa večinoma vidim samo jokanje sploh petra je prvakinja v tem že....in vsi dnevi se mi zdijo njihovi sedaj že malo dolgočasni.... vegeterianka

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

3. okt 2006 9:29

oh saj je šele prvi teden ljudje no.... niso jih še spoznali, oni se še niso spoznali, niso se še sprostili, niso še navezali tako trdnih vezi.... kaj se pa spomnite od tistih barovcev lanskih, ki so prvi leteli ven? Jaz bolj malo.... Sem prepričana da bo tudi tu podobno MissLady

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

3. okt 2006 10:18

Saj po mojem bo zdaj kej drugač...ker je Žiga ponoč popizdil..k se Petra skoz sam dere...resnica je pa čist druga... jessy6

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

3. okt 2006 10:28

Letošnji barovci mi trenutno delujejo kot eni razvajenčki, ki se smilijo samemu sebi. Sicer bomo pa videli kaj bo čas prinesel. Pustimo se presenetiti. IČA

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. okt 2006 10:40

Iča, se strinjam! Najprej se skor slečejo pred kamero in Slovenijo, potem pa v jok! Lani nisem gledala od začetka, tako da res ne vem, kako je bilo. Upam, da bo letos proti koncu kaj boljše kot zdaj. Če ne, bomo pa še gledalci jokali, hehe! Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti