Bar2 - za tiste ki ga gledamo

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

3. okt 2006 20:49

Ja, ženske, ne pritožujte se nad reklamami, saj je bar itak samo zaradi njih. Najbrž v par dnevih zaslužijo več z reklamami, kot bodo porabili vsega denarja za nagrade,.... Saj TV programe sestavljajo samo še reklame, pa vmes malo programa, se mi zdi. Gledam TV itak niti 10 minut na teden ne. Sem ravno zaradi reklam še filme nehala gledat po TV. rimljanka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. okt 2006 21:16

A tole ste vidli? vir: http://www.delo.si/blog/tnsvet/ _____________________________________________________________________________ RESNIČNOSTNI ŠOV BAR 2 - DOBIMO SE V BAR-U z Bastjanom Kepicem! ___________________________________________________________________ POGODBA Spodaj podpisan/a potrjujem, da se strinjam s pogoji za nastop v "RESNIČNOSTNI ŠOV BAR 2 - DOBIMO SE V BAR-U z Bastjanom Kepicem", ki so našteti pod tem kratkim tekstom. Pod tem ja, ki ga ravnokar berem: * sem moški/ženska (oboje/vsakega po malo) in sem star/a (staro) od 18-30 let; * nikoli v življenju nisem stregel/stregla v lokalu, če pa sem že, imam zelo malo izkušenj; * briga me, če ne znam skuhati kave, mene zanima samo denar in žurkaaaaa; * moram biti izkušen/a pivec/pivka in v treh dneh spiti 10 litrov vodke; * pokažem "pravi jaz" le, ko sem pijan/a; * rad/a pomagam v stiski, ker mi bo to pomagalo na svojo stran pridobiti gledalce; * ko so na vrsti plusi in minusi moram svoje dejanje (plus ali minus) pojasniti z besedno zvezo "s tem razlogom...", ker drugih besed ne poznam oziroma imam omejen besedni zaklad; * moram imeti vsaj en uhan... Nekje... ; * nikoli nimam popolnoma umitih las, ker so umazani pač v modi; * pri igrici plusi/minusi bom vedno dal/a minus tistemu, ki jih ima že tako ali tako veliko, saj bo tako ali tako moral sesti na vroči stol - posledično se ne bom zameril/a nobenemu, ki bo ostal z menoj v stanovanju vsaj še en teden; * obljubim, da bom svoj minus pojasnil/a z naslednjim stavkom: "Minus dam pa tebi xyz (brez skrbi, dragi kandidat/draga kandidatka, nobenemu sostanovalcu oziroma sostanovalki ne bo tako ime, op.a.), s tem razlogom, ker se nisva pač zaštekala a veš? Enostavno ne čutm tistga a veš? Unga no sej veš? Unga! Nisva pač tisto, a veš?. Se oproščam s tem razlogom, da ne zameriš! A veš? Dej no, resno... A veš? Pa brez zamere no! A veš kva mislim? Sori še enkrat, no!"; * v primeru, da dobim največ minusov, se moram kar najhitreje zasmiliti gledalcem, da bom prejel/a čimveč glasov in posledično v mošnjiček Pop TV-ja prinesel/prinesla veliko denarja; * prisežem na družini, da ne znam uporabljati 2. sklona oziroma rodilnika; * ko se znajdem v težavah ali pa preprosto sedim sam/a pred kamero, moram začet bluzit o čustvih in, kar je najbolj pomembno, uporabljati pomanjševalnice; * moram biti samski/samska in se po možnosti spečati s sostanovalcem/sostanovalko, ker me bo potem vesoljna Slovenija vlačila po zobeh in to je seveda več kot super!.; * če se bo le ponudila priložnost bom zaigral/a "do the Andrej"; * v vsaki izgovorjeni povedi moram vsaj 2x uporabiti naslednje besede: ful, kul, sori, stari, stara, model, modelka, modeL, modeLka, modelarka, modeLarka!; * mobitel sem vrgel/vrgla v straniščno školjko, ker potem ne bi bilo vse skupaj resničnostni šov, marveč ponaredek; * sem v pop kulturi in sem ali pa vsaj improviziram, da sem modno oblečen/a; * nikoli ne bom ušel/ušla kameri, ker bo drugače rompompom! Podpis: _________________________ (v primeru, da je podpis ponarejen letiš na 3. vroč stol) V Ljubljani, dne ___.___.______ ______________________________________________________________________________ Hehe, sem se fino nasmejala! Atina

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

3. okt 2006 22:20

Jao, jao. Tale Gaber pa misli, da je tata mata od bar managerjev. Kako lahko pričakuje od totalno nevednih ljudi, ki delajo čisto x stvari, ki niso povezane z upravljanjem bara, strašne ideje, da se mu bodo gate tresle???????? Vedno jih kritizira... Petra pa spet zdrahe dela, ampak so jo poštekal. Mora letet, čeprav po drugi strani pa zna bit dolgčas brez nje. Lp, Asja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. okt 2006 8:14

Končno eden, ki mu Gaber ni (sploh) simpatičen...simpatično mi je le njegovo ime...razmišljam, da bi ga dala našemu novemu družinskemu članu čez par mesecev, ko bo privekal na svet. Upam, da si mi do takrat ne bo preveč zamerilo. LP katjushka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. okt 2006 8:46

Včeraj sem ob likanju gledala Bar, ker ste me naredile radovedno. Zadaj me pa prosim malo poučite. Kaj je vroči stol? A je na njem na preizkušnji nekdo, ki bo izpadel? A se brani? A je bila Špela gor? Pa je še vedno v oddaji...in meni je fajna, mimogrede... Kaj je počela Petra, da zdaj tako v kamero svojemu fantu nekaj razlaga? Ma, je dosadna 100 na uro... In zakaj se je jokal ona ta temna, ki je prišla zadnja zraven? a je izpadla ali kaj? Očitno bi morala gledat redno ali pa sploh ne. Ampak, saj pravim, firbec... Hvala za pomoč! jasna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. okt 2006 8:46

Meni je pri njemu tudi samo ime všeč. Pri Gabru namreč. Njegov odnos mi je totalno mimo. Že na začetku jim ni NIČ povedal, rekel, naj imajo svoje ideje, potem pa jih kritiziral... Pa ko se norca iz račk dela...( mimogrede, tudi ni nič rekel, da ne smejo risat...) Bastjan mi je pa vedno oblečen, kot bi šel gobe nabirat ali kaj podobnega. Poleg tega je še neurejen, neobrit. Po moje bi rabil novega stilista. Pa naj bo casual, športno oblečen, samo naj daje vtis urejenosti, kar ga zdaj ne... Pa zelooo rad dramo med Barovci dela, češ, naj se vam tresejo hlače... Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. okt 2006 08:47:45

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

4. okt 2006 9:03

jasna1.. če grem po vrsti: vroči stol - vsako sredo barovci glasujejo. Enemu dajo minus, enemu pa plus. Tisti, ki ima najvče minuspv gre na 1. vroči stol, tisti, ki ima pa največ plusov, pa v soboto na oddaji izbere tadrugega za vroči stol. Potem gledalci odločajo, kdo gre vn in kdo ostane z klicanjem preko telefona ali pošiljanjem sms-ov. Ja, prvi teden je Špela dobila največ minusov, ker se pač še niso poznali in so enega mogli dat, se niso tolk pogovarjali z njo,...največ plusov je dobil pa Emil, ki je določil Majo za 2. vroči stol...in tako je Maja šla vn. Petra - edina barovka, ki je prišla v bar in imela fanta. Doma se je odločevala ali bi ga pustila ali ne...vse to pred kamero...in to zato, če se bo slučajno zaljubila v koga med oddajo....v glavnem, meni je blo že, ko je prvič odprla usta o svojem fantu, jasno, da se ji ... za njega in da hoče samo izpadet lepo..če se bo delala, da ji je hudo...tko nekak no.. Katja, una ta temna je jokala zato, ker je preko blogov, torej računalnika izvedela, da ji je umrla babica. Pa mislim, da ni smela poklicat domov, al kaj... Tolk o tem :) jessy6

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

4. okt 2006 10:02

Samo ne razumem, zakaj Katji niso mogli po telefonu sporočiti, da ji je babica umrla... medtem ko Jerneja pa so lahko poklicali, da je dobil nečakinjo... MissLady

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

4. okt 2006 10:14

Ja, to je pa res grdo! Ubožica. Uly

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. okt 2006 10:45

Jaz tudi mislim, da bi ji lahko povedali. Bomo videli, če jo bojo pustili na pogreb...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti