Izlet v beograd ,paračin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. sep 2012 17:23

Razen, matejaz, če te blazno vleče na kak zemunski buvljak (boljšjak po naše)...potem pa kar....Or, better yet, nekam na sredino ibarske magistrale, tam se tudi najde taka roba.

Da o cesti proti Temišvaru ne govorim.

Vendelina jr.

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

18. dec 2014 8:18

Da ne odpiram nove teme nadaljujem kar tu.

Če bo vse po sreči gremo po praznikih za cca. 3 dni v Beograd. Hotel imamo rezerviran.

S4edaj pa me zanima kakšen prevoz ste uporabljali v Beogradu, tisti ki ste že bili. Predvidevam, da je s parkiranjem problem, zato nameravamo avto kar puščati pri hotelu in se odpravljati do različnih lokacij z javnim prevozom, taxijem... Kaj je po vašem mnenju najboljše?

 

Če pa se spomnite kakšne posebne znamenitosti mi jo lahko tudi predlagate, ali pa kakšne dobre domače gostilne...

 

testeninca

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

18. dec 2014 10:42

Mi smo parkirali v parkirni hiši, ker imajo vsa parkirna mesta razdeljene v cone in redno ampak res redno odvažajo avte brez parkirnega listka, kjer seveda ni na dan ampak na uro. Pajkov je ogromno, tako da ni za puščat avto kjerkoli. 

Vozili smo se z busom. Linije so kar pogoste, vse se kar dobro najde, potrebno je kupiti kartico za bus nekaj podobnega kot naša urbana.

 

 

Aljo

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

18. dec 2014 11:11

Mi imamo poleg hotela tudi parkirišče rezervirano v ceni.

Nastanjeni bomo v centru, tako da se da dosti stvari videti tudi samo peš, za ostale pa bo najbrž potreben bus, za Taxije berem da niso zanesljivi, oz. se moraš za ceno zmeniti vnaprej...

testeninca

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

18. dec 2014 14:16

Odvisno od taxi službe. Eni so čisto korektni in na taximeter, vprašajte v hotelu. BusPlus ima pa posamične in dnevne vožnje, poglej na netu. V centru so turistične info, vzemite karto - označene so linije za po centru. Priporočam gostikno kod Dače na Karaburmi. Parkingi v okolici so možni, taxi poceni, javni prevoz dober...

 

 

Sporočilo je spremenil(a) _tisa_ dne 18.dec 2014 14:19

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. dec 2014 14:24

Avtobus v BG:

https://www.busplus.rs/

Pri taksiju je pa tako da ti mahanje na ulici ne bo pomagalo, navadno je treba poklicati po telefonu, nam se za ceno nikoli ni treba kregati.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

19. dec 2014 10:06

Menda se boste podali tudi v Skadarlijo? Dostopna peš iz centra, ni pa center BG ravno majhen. Ima dana, Tri šešira sta samo dva lokala, ki mi prva padeta na pamet v tem umetniško-veseljaškem delčku Bg.

Sicer pa mene v Bg najbolj sprošča sistem "za nosom", vedno naletiš na kaj zanimivega.

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti