Porodno darilo!!!

kljukec  

član od: 7.9.2006

sporočila: 20

22. sep 2006 9:29

Vendelina jr. je napisal/a:
Potem pa, kadar prideš na obisk v naslednjem letu, prineseš s sabo še en paket plenic. Vendelina jr.
Menda bo pa kaj večkrat svoje dete prišel pogledat kljukec

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

22. sep 2006 9:33

Joj, če bi meni mož prinesel v porodnišnico kremo za zategovanje kože bi jo verjetno dobil v glavo. Ženske smo v nosečnosti in po porodu še bolj občutljive in bi si verjetno tako darilo narobe razlagale. Moji dve bebici nista marali ne mocarta na cd jev za dojenčke, nobena muzika ju ni pomirila, edina stvar, ki ju je uspavala je bil (pa ne se semeat), zvok fena. Tako, da je mož potem, ko smo se naveličali, da je fen laufal pol noči posnel fen na cd in smo jima to predvajali. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 22. sep 2006 09:35:39

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

22. sep 2006 9:39

Mislim, da ste malo zašle s teme. Gor je bilo vprašanje (če sem prav razumeva) - očka sprašuje, kaj naj kupi mamici svojega prvorojenega otroka. Ja, očka, obdari mamico... to je zgolj zahvala ženski, ki ti je porodila otroka, del tebe... Jaz mislim, da se še vedno podari nekaj kar je trajno (vrednost res ni pomembna). Meni se zdi zlato še vedno najbolj primerno. (Moja hči je od svojega moža za prvega otroka dobila zapestnico, midva z možem sva ji pa podarila verižico...) Pozdravček!

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. sep 2006 9:41

Kremo za zategovanje kože bi si jaz že prej sama kupila, če bi že jo... Hvalabogu je nisem potrebovala, ker sem zdaj taka, kot da ne bi nikoli rodila. Se pravi, kot prej, pred porodom, pa brez uporab kremic. Muziko smo mi poslušali, Srečo na vrvici, Kingston, da smo plesali... Tamala še vedno noro rada pleše, seveda v naročju... Mozart se je ni dotaknil, ji ni bil všeč...

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

22. sep 2006 9:42

Meni je mož za prvega otroka kupil zapestnico iz rumenega zlata, za drugega otroka verižico in uhančke iz belega zlata. Od mame sem dobila za prvega otroka uhančke iz rumenega zlata za drugega otroka pa prstan iz belega zlata. Od tasta in tašče pa nisem dobila prav nič in sem bila strašno užaljena in razočarana (smo pač takšni, da si to zapomnimo), samo otroka sta bila obdarjena. Okrog sta se pa ponosno pihala z vnučkoma kot, da snaha ni imela kaj pri tej zadevi, pa dva carska reza nista od muh. Zvončica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. sep 2006 9:58

Ni lepšega trenutka v življenju, kot ta, da postaneš mamica. Če se boš odločil za zlatenino, jo boš pravgotovo zelo razveselil. Jaz sem dobila medaljonček v katerem imam slike od obeh otrok, krasen in nepozaben spomin. lp Anamarija

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. sep 2006 10:57

Sorry, se mi je "zabralo" - prebrala sem "prijateljica". Saj lahko, da posreduje namig znancem da naj v naslednjem letu prinašajo plenice, vedno prav pridejo. Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. sep 2006 11:36

Če točno veš, kakšne plenice nekdo uporablja. Na slepo ciljat pa... Ravno zadnjič je bila debata na forumu, vsakemu so drugačne všeč...

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. sep 2006 11:43

lidka je napisal/a:
Če točno veš, kakšne plenice nekdo uporablja. Na slepo ciljat pa... Ravno zadnjič je bila debata na forumu, vsakemu so drugačne všeč...
Jaz sem bila vseh vesela, ne glede na znamko. (Mogoče, ker moja dva nista imela nobene alergije). Pa je redko kdo prinesel tiste, ki smo jih uporabljali. Saj so te plenice res strošek. Sicer tudi če podariš oblačilce, ne veš, če bo staršem všeč. Po porodu sem pa od moža dobila prvič ogrlico, drugič pa okrasno lučko rožico, ki spreminja barve. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti