Porodno darilo!!!

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

22. sep 2006 11:48

Nama je babi skuhala kosilo, ker sem bila odpuščena iz porodnišnice okrog 11h dopoldan. Meni osebno bi bil topel sprejem doma in šopek dovolj. Res pa smo imeli popoldan tortico, da sem se tudi jaz malce posladkala. Od moža sem tudi jaz dobila zapestnico, ki jo sedaj bolj redko nosim, pa ne da ne bi marala, ampak ko kuham, pospravljam me enostavno ovira. Zato priporočam kaj praktičnega marelica Sporočilo je spremenil(a) marelica dne 22. sep 2006 11:50:21

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

22. sep 2006 12:25

Meni niso prinesli nič kaj "trajnega", mož je kar na recepciji kupil vizitko in cvet orhideje. Pa vsak dan je prišel na obisk, čeprav je bil drugi dan bolj utrujen od mene, he, he. Pri drugem otroku sem bila najbolj vesela obiska 2-letne hčerke, ki bila tako cortkana z novim klobučkom. Pa še ena anekdota: bila je nedelja in tašča je pripravila pohanega piščanca za kosilo. Lepo ga je zavila, dala zraven še kruh in nož in v vrečko. Mož je to prinesel v porodnišnico še pred našim kosilom. Ko je popoldne prišel na obisk, me je vprašal, če je bil piščanec dober. To sem ga debelo gledala!!! Potem sem dolgo čakala na tisto (zame) pozabljeno vrečko, pa nič. Ko sem o tem povprašala sestro, so ugotovili, da je vrečko dobila nosečnica na ginekološkem oddelku s podobnim priimkom. Le-ta se mi je potem prišla opravičit, pojma ni imela, kdo ji jo je poslal. Ker pa ni bila lačna, jo je dala svojemu možu za domov. S to mamico potem nisva več prišli v stik, moji tašči pa je bilo žal le za nožek. jankica

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

22. sep 2006 12:49

Meni je moj mož podaril prelepo orhidejo, kupil malega medvedka za hčerkico in pa zame še zlato zapestnico. No o kremi pa se bosta menila doma. Pa kaj lepega ji še povej poleg darila. LP! fakin712

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

22. sep 2006 14:07

To, da naj bi imelo darilo pomen kot: hvala, draga, ker si mi rodila otroka, mi je čisto out. Lepši je pomen: na, to naj te pa spominja na ta čudoviti, nepozabni dogodek... Ki pa tako ne more biti pozabljen, nikoli več... Drugače pa je meni ogromno pomenilo, ko mi je v porodnišnico prinesel gromozanski in noro dober sendvič, ker je hrana tam obupna, jaz pa sem bila ves čas za crknit lačna. Pa ko mi je prinesel kakije!!! Čisto prve tisto leto. Mnjaaaam. In večkrat kako kepico sladoleda, ki je v Lj. porodnišnici zelo dober. Pa veliko mi je pomenilo, ko so z otroci pospravili stanovanje, preden sva s tamičkenim prišla domov in kupili za malega ogrooomnega plišastega zajčka. Mene pa je čakala mikrovalovka, ki mi je v tistem času, ko sem bila doma z dojenčkov velikokrat prišla zelo prav. Kupila pa sem jaz njemu lepo uro, z gravuro in sem ju jo dala še v porodni sobi, hip za tem, ko se je rodil eden od najinih otrok

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti