Posvetilo

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

tema odprta - 19. sep 2006 20:11 | ogledi: 6.766 | odgovori: 5

Spet se obračam na vse s prošnjo.

Prijateljica se jutri poroči in zraven darila sem kupila tudi luškano knjigo Najina poroka- Spominski album, kamor mladoporočenca zapisujeta dogodke in lepita slike v povezavi s poroko. Moja težava pa nastopi na drugi strani te knjige, kjer je zapisano:

MOJI

NA POROČNI DAN

Z NAJBOLJŠIMI ŽELJAMI

POKLANJA

Prosim, če mi pomagate dopolniti to posvetilo, ker imam "blackout" in mi nikakor ne gre.

Hvala.

alexis

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

19. sep 2006 22:36

Ker nisem ravno neka sentimentalna duša, bi jaz napisala: MOJI prijateljici Micki in njenemu izvoljencu Franceljnu NA POROČNI DAN, ko si bosta obljubila večno zvestobo in Z NAJBOLJŠIMI ŽELJAMI, da bosta obljubo tudi držala vsaj naslednjih 50 let, POKLANJAm knjigo poročnih spominov, ki jo občasno prelistajta, da obnovita zaobljube in zapovedi. Srečno zakonsko pot! Alexis Še par predlogov, pa boš menda kaj skombinirala Sporočilo je spremenil(a) VilmaS dne 19. sep 2006 22:37:14

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

19. sep 2006 23:18

VilmaS, da je meni kdo kaj takega poklonil, bi bila navdušena! Res lepo posvetilo! Meni je všeč, če vidim, da nekdo nekaj sam napiše, ne samo prepiše kak vau verz... Torej - gornji nasvet je več kot odličen! Nimam kaj dodati! Atina

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

20. sep 2006 10:11

VilmaS, nič nisem kombinirala (kot vidiš si edina napisala). Napisala sem točno to (spremenila imeni) in tisočkrat ti hvala za pomoč. Verz je tako lep, da ko sem ga še enkrat prebrala, se je že začelo to, kar sem upala se mi tokrat ne bo zgodilo. Solzice namreč. Če tako jokam na tujih porokah, kaj bo šele na moji????!!!! Še enkrat hvala. Atina tudi tebi za mnenje. Zdaj pa se grem rihtat mamo ob dveh poroko. Čauči. alexis

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

20. sep 2006 10:26

Moji dragi prijateljici in njenemu izvoljencu, na poročni dan , ki je odločilen in pomemben mejnik v vajinem življenju vama draga nevesta in ženin želim, da se vama uresničijo vsa pričakovanja. Trudita se, da bosta ves čas v vajinem skupnem življenju imela drug v drugem močno oporo , da bosta vse težave reševala medsebojno in sporazumno, kajti le na tak način bosta dosegla prisrčno sožitje in medsebojno srečo v vajini družini. Z najboljšimi željami na novi življenski poti . Alexis upam, da sem ti malo pomgala. Preglej tudi na firumu , ker je kar nekaj voščil na temo poroka. Lp Iča

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

20. sep 2006 11:09

Hvala tudi tebi Iča. Sem si shranila tvoje posvetilo. Sem našla veliko lepih posvetil in voščil, rabila pa sem dopolnitev že napisanega (glej moje prvo sporočilo). lp alexis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti