Aparat za peko kruha in lonec tefal sesame

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. sep 2006 18:53

To je bila samo preventiva. jade

leksp  

član od: 14.9.2006

sporočila: 2

18. sep 2006 15:38

Jaz sem kupil tega: http://www.aperio.si/article.aspx?articleid=140232 Zelo zadovoljen z aparatom, previdno pri čiščenju samo z mehkimi krpami. Uporabljam že pripravljene moke, ki jih prodajajo v Hoferju vendar se ne držim recepta, ki je napisan na paketu. Kruh super! leksp

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

18. sep 2006 18:18

Jade. Fant mi je kupil Sesame lonec in sva zelo zadovoljna. V njem največ kuhava na pari, predvsem krompir in pa zelenjavo. Tudi meso se notri dobro obnese. Zelo mi je všeč, da ga lahko takoj odpreš in preveriš koliko je hrana kuhana in če ugotoviš, da ni dovolj ga lepo zapreš in takoj kuha naprej. Kar se pa kruhomata tiče, priporočam clatronic z dvema metljicama. Lp, polona

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. sep 2006 21:20

Kar se tiče aparata za kruh bi jaz rekla takole. Najvažnejše je, koliko kruha želiš spečt naenkrat, na kakšnem programu (hitri recimo), če želiš pečt pecivo, delat marmelade ali pa testo za pizzo ali krofe. Ko boš ugotovila kaj hočeš, se boš veliko lažje odločila tudi za tip aparata. Meni recimo je najbolj pomembno da ima hitri program pečenja in program za gnetenje testa. Tudi to, da speče kruh iz maximalno pol kg moke ni zanemarljiva. Vas pa mislim, da je malo več pri hiši in se boš morala odločit za malce večji strojčejk. lp Vesna

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

20. sep 2006 8:41

Jade že imaš lonec ali ga še ogleduješ. Tudi jaz se že lep čas pripravljam na nakup ekonoma verjetno sem ena redkih gospodinj, ki je še brez ekonoma. Že dolgo imam v mislih nakup pa me je ekonoma kar malo strah, ker ga nisem do zdaj uporabljala pa imam svoje gospodinjstvo že 15 let in kuham vsak dan. Sem pa šla včeraj v Merkur in si ogledal Tefalov sesame vendar se nisem še odločila kar nekam cincam, ker nisem sigurna ali ga bom znala sploh uporabljati saj ponavadi dokler nimaš takih stvari jih niti ne pogrešaš, kasneje pa si rečeš kaj sem toliko časa čakal z nakupom. Če ima še kdo med vami izkušnje z sesamom prosim za pomoč. Me je pa potegnilo to kot pravi Jade, da ne čakaš na odpiranje, ker si težko predstavljam, ker nimam izkušenj, da ne morem pogledati v lonec kaj se dogaja. En lep dan vsem skupaj Mateja mperhaj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. sep 2006 9:21

Ma nisem ga še kupila bom morala kar v lj ponj izgleda, ker ga pri nas v Litiji nimajo. Sem ga enkrat pred parimi meseci gledala kupila pa ne, ko sem ga šla pa iskat ga pa ni bilo več. Bom najbrž kar po internetu naročila pa bo. jade

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

20. sep 2006 9:29

Ja, Jade. Imam tistega, ki si mi ga pokazala. Notri je rosfrej, svetleč. Lonec pomivam kar v pomivalnem stroju, pokrovko pa na roke, je en dva tri čista, ker je samo para na njej. Ga v Litiji nimajo v Merkurju? Al nimate Merkurja? Malčica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. sep 2006 9:31

Imamo merkur ampak ga zdaj že 2x niso imeli. jade

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

20. sep 2006 9:54

Jaz sem ga gledala v Merkurju na Viču včeraj! Mateja mperhaj

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. sep 2006 10:08

Zakaj pa o aparatu za peko kruha ni nobene debate? Namreč, tudi jaz se odločam za nakup in bo vsaka informacija dobrodošla. Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti