Eurospin

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

3. dec 2007 17:52

Preiskušeno dobre so testenine,krekerji,polnozrnati prepčenec(firma TRI MULINI),pišoti. Sedaj ko sem vse tole prebrala se bom ojunačila še za druge stvari.Eurospin je tudi v Črnučah.

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

3. dec 2007 18:37

Prepečenec (navadni,ne polnozrnat ),njoki,paradižnikova mezga,extra deviško olivno olje,parmezan v kosu,mortadela... Lp tejka77

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

3. dec 2007 19:13

V EuroSpin grem po torteline, druge testenine, papirnate brisače, potem pa se v vozičku vedno najde še kaj. Včasih sem zadovoljna, drugič pa malo manj. jezek

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

3. dec 2007 19:27

V Evrospinu kupujem - najboljse, da kar preberem z zadnjega racuna: - odlicno paradiznikovo passato, ki je veliko porabimo - uporabljamo jo pri kuhi in pijemo kar tako - kavni jogurt, ki so mi ga Ljubljanske mlekarne nehale delat, tisti od Celeie mi pa ni tako vsec - obcasno testiramo vina iz njihove ponudbe - sicer sva navdusena pivca koprskega refoska naravnost iz kleti, tako da sta zaenkrat preizkusnjo pasala Montepulciano d"Abruzzo in sicilijanski Nero d"Avola (noben od njiju ne ravno dosega ubijalsko mocnega, se bolj pa dobrega syraha iz okolice Castelvetrana, ki je bil v prodaji v lokalni vinarni na pipici za 1.2 eura, ampak je vseeno malo predalec, da bi se clovek z njim oskrboval za vsak dan..:)) - dober sir za ribanje - v zadnjem casu sta se ponudba sadja in zelenjave mocno izboljsala - riz za rizoto v rdecem ovitku - moj dragi hodi brskat med tehnicno kramo, ampak navadno ne ulovi kaj dosti (u q fajn..:))) ze zdaj nimava kam dajat..:)))) in mu je v te namene ljubsi Hofer in Lidl; - zadnjic sem vzela na poskusnjo eno "ciglo" zamrznjene bazilike in arancine. Se mi je pa Eurospin mocno priljubil na Siciliji, kjer so trgovine te verige vecje, precej boljse zalozene (ogromno vrst sirov na primer) in tudi znatno cenejse (zlasti meso in svezi mesni izdelki) kot tukaj ali v celo sosednjih italijanskih krajih - v isti drzavi in pod isto blagovno znamko, a ni zanimivo, kako deluje enotni evropski trg...:))) lp, proxima

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

3. dec 2007 19:32

Saj res, zamrznjeno baziliko in riž za rižote pa sem prej pozabila napisati. No, tudi to kupujem v Eurospinu :) s0ncek* Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 03. dec 2007 19:32:14

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

3. dec 2007 20:22

Mi živimo v bližini Eurospina, mislim da je bil prvi, ki so ga odprli v Slove3niji. V začetku je bila taka gužva, da je daleč naokoli nisi dobil prostora za parkiranje, iz trgovine so vozili kot da je na trčetrt zastonj.... sedaj pa se je to umirilo. Mi kupujemo testenine, paradižnikove omakce, papirnato galanterijo. Posebno zadovoljna pa je naša mucka, ki dobi dobro in poceni hrano in pesek. lp tadeja tadeja 13

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

3. dec 2007 20:42

v mojo košarico pa pade kakšen sirček, rikota, mascarpone,paradižnik in testenine ter olje. se mi zdi da je bolje na fernetičih oz. cene so nižžje kot pri nas. moje mnenje, lp tanjaj

Desire  

član od: 5.4.2007

sporočila: 50

3. dec 2007 21:27

Midva z možem pa grema dvakrat na mesec v Evrospin po: - fižol luščen, - mleko, razni namazi iz skute, - lečo, - testenine, - njoki včasih še kakšno malenkost, v glavnem pa to kar sem navedla, aja pa papirnate brisače tudi kupujema v Evrospinu. Desire

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

3. dec 2007 22:14

Še nekaj, saj se bližajo prazniki. Imajo zares dobre čokolade, pa bonbonjere, razni bomboni, kar so njamm - boljše kot izdelki iz *Milke* in občutno cenejše. muraj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. dec 2007 22:20

Sem zadnjič dobila pravi žafran (pa sploh ni bil drag kot žafran), skorja nisem mogla verjeti. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti