Eurospin

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

8. sep 2006 18:09

pa v kranju je tud eurošpin, tam kjer je bil včasih yellow rolada

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

9. sep 2006 11:19

Jaz kupujem v evrospinu večinoma samo Dexal univezalno čistilo - je res zakon. Sveža zelenjava in sadje sta v glavnem grozna. LP in ugoden nakup Balenka

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

9. sep 2006 11:26

Mi pa tam kupujemo pijačo Discovery-vodka z limonado, božanska pijača. zame sploh , ker nimam rada ne piva ne vina. Pa švicarsko čokolado in slane filete s peteršiljem.LP gostenn

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

9. sep 2006 13:26

rimljanka...glede nektarja si pa zelo zmedeno napisala...in ja, nektar JE sok slabše kvalitete, saj vsebuje precej nižji sadni delež kot pa sok...namesto sadja...je SLADKOR. jessy6

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

13. sep 2006 0:09

Jaz v Eurospinu kupujem v glavnem italijansko hrano, ki je drugje ni moč dobiti ali pa je v tej trgovini cenejša. Tako nabavim ribani parmezan, ki je za moj okus neprimerno boljši od ostalih, ki se kupijo pri nas, pa pečene jajčevce v olju (so cenejši od Etinih), artičoke v olju, amarettine, čokoladice z giandujo, sveže polnjene testenine, sladico tartufo, kupila sem tudi že pripravljeno testo za pizzo in je bilo tudi dobro. Mika me tudi nakup njihovih zamrznjenih pizz, a se še nisem ojunačila. maja

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

13. sep 2006 8:18

Če sem na tistem koncu, zavijem tja po gorgonzolo in druge sire, ki so odlični in poceni, krompirjeve svaljke, mešane gobice v olju, čistila, kozmetiko, ki je zares poceni kakšno čokolado, panceto v kockicah, ki se obnese na pici.... Skratka, nimam slabih izkušenj. Aja, pa sinu sem tam kupila kolo... Pozdravček Vrana

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

13. sep 2006 8:28

Ostalo je bilo že omenjeno, jaz bi dodala še posip (pesek) za muce: zelo poceni in kvaliteten. Sweetie

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

16. sep 2006 9:02

Tudi jaz tja zahajam zaradi italijanskih specijalitet. Enkrat sem kupila tudi kuhinjske krpe, ko so bile v akciji in so zelo fajn. Kupujem pa tudi dišeče sveče, ki so neprimerno cenejše od enakih v mercatorju. Pa še bi se našlo. če sem slučajno v trgovini, pa kupim tudi kruh, pa žemljice in.... Skratka odvisno od ponudbe, kupim enkrat eno, drugič drugo. Edino, kar ne kupujem, je sadje in zelenjava, sveže seveda. To pa ima boljše in cenejše hofer. Kyara

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

16. sep 2006 9:26

prašek za perilo in vse od Dexal-a,maslo,riž,olivno olje,paprirnate brisače,čokolada...in še bi lahko naštela...odkar pa je na Rudniku zaposlen moj prijatelj,pa še z večjim veseljem zavijem tja Vesna Leben

kfurlan  

član od: 21.9.2006

sporočila: 1

21. sep 2006 16:59

Ja, najbolj se splača kupovat PARMEZAN. Vsaj meni se zdi, no... In piksne s paradajzom. katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti