Eurospin

*T*A*N*J*A*  

član od: 27.11.2007

sporočila: 30

24. jan 2008 10:19

Splača se kupiti testenine, torteline, mocarelo. *T*A*N*J*A*

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

24. jan 2008 10:20

Teka je napisal/a:
ena je omenila da kupuje tudi tartufe. Jaz jih še nisem zasledila.
Ali so mišljene gobe ali sladica? Mislim, da imajo v hladilniku sladico, ki se ji reče tartufi: Kroglice iz napolitanke, ki so polnjene in prelite s kremo.

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

24. jan 2008 10:32

Jaz kupujem v Eurospinu le določene izdelke: Riž modri : zelo dober testenine: zelo dobre fižol, koruza : dobra papirnate brisače (pakirane 4 skupaj), WC papir (v rumeno prozorni embalaži), papirnate robčke: dobri krekerji: zelo dobri Ostalih stvari pa ne kupujem, ker jih ne poznam in sem zato kar malo skeptična , slišala pa sem od drugih, ki pravijo, da so šamponi, kolodonti, kreme zanič. Drugače pa mislim, da je roba tako kot v drugih trgovinah podobna, nekaj dobre in nekaj slabše pa naj bo to Mercator, Spar ali pa Eurospin, cenovno pa so med seboj seveda različne. s.marinka4

neznan uporabnik

24. jan 2008 12:28

Seznamu moje predhodnice bi dodala le še feta sir, mehčalec Dexal in zalo zalo pri nas oboževano paradižnikovo mezgo. Kupujem ponavadi litrsko v tetrapaku, sedaj pa se te ne dobi, tako da kupujem tisto v steklenici 0,75 l, ki pa je seveda tudi dražja. Slišala pa sem, da je Euro spin kupil diskonte Hardi, tako da upam, da bo končno tudi pri nas namesto Hardija kmalu Eurospin. tedi

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

24. jan 2008 13:20

jaz pa v Eurospinu kupujem sojino mleko(zelo dobro), jedilno čokolado, penaste bonbone za pecivo,čipse, raznovrstne sire. To je pa tudi vse. Aja, pa hrana za kužke je najcenejša od vseh trgovin Danica danicak

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

24. jan 2008 13:34

Pivo v "luštnih" malih stekleničkah po 3,33 l. K

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

24. jan 2008 13:35

mi kupujemo rogljičke v mega količinah in pa male sokove,ker jih imajo otroci za v šolo,saj jim tam kosilo ne odgovarja.Pa seveda deksal in neutro šampone,čeprav jih imajo trenutno zelo malo.Pa skutine torteline in mocarelo. anaeva

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

24. jan 2008 17:51

rdkapica je napisal/a:
Teka je napisal/a:
ena je omenila da kupuje tudi tartufe. Jaz jih še nisem zasledila.
Ali so mišljene gobe ali sladica? Mislim, da imajo v hladilniku sladico, ki se ji reče tartufi: Kroglice iz napolitanke, ki so polnjene in prelite s kremo.
Ahaaa, sladica..... Teka

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

24. jan 2008 18:25

Obvezno mascarpone. Mi je Hoferjev zanič, v ostalih trgovinah pa niti ne vem, ker je predrag. Pa še mozarela, testenine. V začetku, ko so ga pri nas odprli sem šla vsaj 2x na teden po en plato jogurta, dokler nisem enkrat dobila pokvarjenega. Nena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti