Eurospin

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

31. avg 2006 15:39

Ananasov sok je 100% in brez dodanega sladkorja, zelo dober , stane pa cca 200 sit. Strinjam pa se, da so dobre tudi ribje konzerve, meni predvsem skuše, kar sem prej pozabila napisati, pa temna čokolada z lešniki je dobra. jana 07

metaraketa  

član od: 1.3.2003

sporočila: 14

31. avg 2006 17:58

V Krškem imajo super sadje in zelenjavo - sedaj je v akciji - nektarine, breskve, pomarance, grenivke, paradiznik, banane, solata... vse po 200 sit, koren 100 sit. Kupujem se 4-slojni wc papir (najboljsi!!), serviete. Tudi siri so super. Da ne omenjam zamrznjenih pic, mnjam, cisto drug okus kot pa drugje. Najnovejse odkritje je sladoled. 2 litra stane 630 sit - ogromno razlicnih okusov - kupiš tri okuse hkrati (recimo: čokolada, vanilija, lešnik; pistacija, lešnik, turški med; ...). Je pa res, da ga moras pustiti malce zunaj, da se stopijo kristalcki ledu - okus cisto drugacen, kot ce ga jes takoj. Res sem navdušena. Ker je v Novem mestu zaprl svoja vrata, vozim po narocilu druzine in prijateljev iz Krškega:) Sporočilo je spremenil(a) metaraketa dne 31. avg 2006 17:58:29

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

31. avg 2006 20:03

ja velikokrat sem že bila v euro spinu saj z možem tam nabaviva vse kar potrebujeva. Zanaju je v tej trgovini najbolje. Saj imava samo Eno plačo in si dragih stvari itak ne moreva privoščiti. lp KlavdijaF klavdijaF

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

31. avg 2006 20:49

Vsi jogurti so odlični, predvsem pa tisti malo večji s koščki sadja in 1,8 maščobe in pa jogurt s kokosom. Siri so tudi dobri, ampak ne vsi (npr. masdamer, sir v trikotnikih - 16 kosov). Ravno tako so boljše kot kjerkoli polnjene testenine (gobovi ravioli, mesni tortelini, tortelini s pršutom...). Tudi njoki in običajne testenine so zelo v redu. Prav tako čokoladke coco twin (ki so po okusu in izgledu enake kot bounty pa mnogo cenejše) in choko twin (enake kot mars). Tiramisu - zakon. Mini roladice. Ta bel čips. Olivno olje. Temno pivo Von Raven. Sladoled (s tremi okusi kot je rekla metaraketa, mini lučke in tartufi). Mortadela in večina mesnih izdelkov podpovprečnih, vino in vinski kis - ne, ne, limonin sorbet - groza. mandarinca

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

31. avg 2006 21:32

Verjetno res ta sok ni tak kot Fructalov, je pa zelo dober in cenejši od tistega. Aja pa vredno je kupiti tudi peki papir, je res dober. katti

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

31. avg 2006 21:38

Jaz pa sploh še nisem videla nobene Eurospin trgovine...Vidim, da očitno živim na luni. Ampak v Celju in okolici ga najbrž ni? jasna

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

31. avg 2006 23:10

Jasna1, vem, da je Evrospin v Velenju.

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

8. sep 2006 13:27

V primeu madežev od olja je čistilo znamke Dexal ENKRATNO. Res je super...vsak Vanish in ne vem kaj še se lahko skrijejo. Kupijemo pa še sire, zamrznjene stvari, itd. Podobno kot ostali. patty

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

8. sep 2006 13:40

Jaz pa kupujem enake stvari, kot moževa teta na jugu Italije. Passato, moscarpone in testenine kdaj pa kdaj. Meni je grozno všeč kokosov jogurt, pa tisti z okusom kave tudi. Je pa res, da morajo imeti kar dosti aditivov notri, ker so tako dolgo obstojni...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti