A ste za rekreacijo...?

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

28. avg 2006 22:50

Super. Tudi sama sem mislila, da nikoli v življenju ne bom pretekla več kot 100 m naenkrat, pa mi je tudi že uspelo preteči par kilometrčkov. Seveda s polžjo hitrostjo in tekaškim korakom, saj to je tudi namen, a ne. Torej gre, samo če se pripraviš na ta prav način, podoben kot je zgoraj napisan.Samo spodbude in volje mi manjka. Mogoče jo dobim pa tukaj. LP menci

nenika14  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

29. avg 2006 9:12

Me veseli, da nisem edina takšna, ki si samo prigovarja, da bi morala nekaj narediti zase. Ta program mi je res na prvi pogled všeč in obljubim, da še ta teden začnem. O učinkih in napredku pa še poročam. Lp, Nenika

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

29. avg 2006 9:50

Jessy6, res ti najlepša hvala. alexis

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. avg 2006 9:55

Petkrat na teden po 6 km je moja rekreacija pa v službo in domov s kolesom. Potem so pa tu še hribi, gorsko kolo (odvisno od časa). Pozimi pa smučarija, plavanje (bolj pod prisilo, zaradi hrbtenice), pa še sobni bicikel je doma, slednji priporočen zaradi kolen. Še najmanj se držim tistih vaj za hrbtenico. Kolesariti sem pa začela takrat, ko so mi preovedali tek, dokler ne okrepim stegenskih in ostalih mišic, da ne obremenjujem preveč kolen. Za rolanje in drsanje pa imam 4 leve noge, čeprav oboje rada prakticiram, dokler nisem nevarna drugim Imam občutek, da moram vsa leta netelovadenja (opravičena telovadbe skoraj vso šolsko dobo zaradi izgube ravnotežja, ki sem ga čudežno dobila nazaj na koncu faksa) noter prinest. Ne prakticiram skupinskih športov, ti so mi doživljenjsko odsvetovani. Čeprav kako žogo za odbojko še vedno rada udarim. Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

29. avg 2006 10:05

Loni je napisal/a:
Imam občutek, da moram vsa leta netelovadenja (opravičena telovadbe skoraj vso šolsko dobo zaradi izgube ravnotežja, ki sem ga čudežno dobila nazaj na koncu faksa) noter prinest. Loni Makaroni
Joj, še ena taka... Telovadba v šoli (prvi razred OŠ, prvo polletje - ocenjena MU!) mi je bila muka, od tega da mi je bilo slabo pri teku, da sem padala iz koz, popoln štor torej. Nekje do 23. leta sem lahko pojedla vse in še več. Pa ni bilo celulita, ITM sem imela na spodnji meji. Potem pa KT, 8 ur službe, nič gibanja. Kile pa kar rastejo. Ok, ni jih preveč, jih bi pa rada ustavila. Jaz rada tečem (kadar se spravim), jezi me to, ker ne pretečem niti enega kilometra, preden mi raznese pljuča. Imam očitno zelo nizko kapaciteto. Pa ne kadim... Tako kot je ena napisala, sem pri teku sama s sabo, marsikaj premeljem v glavi in se sprostim. Ta program mi je všeč, ker jaz od sebe navadno zahtevam preveč in bi rada kar takoj tekla maratone očitno. Ampak jih sploh ne bi, samo vzržljivost bi rada. Oh, da ne pozabim izgovorov. Včeraj je lilo kot iz škafa, pa tudi Tivoli mi v temi ne diši in seveda nisem šla. Kaj naredite takrat, kadar pogoji niso idealni? lp, Marija

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

29. avg 2006 10:24

Sprintala sem si tale program in še včeraj bila vsa navdušena, danes pa, ko bi morala obuti teniske in dejansko iti - pa nič. Kje dobite voljo, motivacijo, kako se spravite?

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

29. avg 2006 10:53

Vse v življenju se zgleda zgodi ob pravem času. Tudi jaz se že lep čas spravljam teč. Spodbujala me je tudi Helena, ki hujša s pomočjo 3MD in teka. Vstane nekako ob štirih zjutraj in gre teč. Leto in dan, pozimi in poleti v megli in soncu ... (pod zvezdami pravzaprav) in je čist not padla. Problem je nastal, ker sem si pri teku zaželela spodbude v obliki družbe, pa se nobenemu ni dalo. Sedaj bo začela teči hči (pri 11), ker jo seveda preganja, da ima kakšno kilco preveč. In evo, grem na kulinariko in že imava program teka. Kot naročeno. Načrtujem začeti danes. Bomo videli, če bo "zalaufalo". Ne bom delala računov brez krčmarja. Lp Dolores

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

29. avg 2006 11:05

A vse tečete zjutraj preden greste v službo??????? alexis

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. avg 2006 11:10

Ja, imam namen kupiti še tisto mini naglavno lučko, ker se zdajd an začne kasneje. Loni Makaroni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. avg 2006 11:15

http://www.hofer.si/ Od tega četrtka imajo akcijo v hoferju za tekaške zadeve. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti