Šola - delovni zvezk -spletna prodaja

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

tema odprta - 25. avg 2006 9:27 | ogledi: 1.450 | odgovori: 5

Na vso moč se že cel avgust trudimo zbrati skupaj delovne zvezke za srednjo šolo (gimnazijo), skačemo od trgovine do trgovine, a nam ne uspe, ali še niso dobili, ali so (pravkar) razprodali in ne vedo, če bo še kaj prišlo.... Ali pozna kdo kak spletni naslov, kjer bi prodajali tudi delovne zvezke za srednje šole? Ogromno je ponudb za OŠ, za srednje sem našla le knjigarna.com, a še tam je zelo malo na razpolago..se nam pa mudi, jasno...šola je pred vrati...

Temo je spremenil(a) TORTICA dne 25. avg 2006 09:29:02

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. avg 2006 9:46

Tortica, a naročiti v knjigarni in ko pride plačati pa pri vas ne gre? Jaz sem (v svojih srednješolskih cajtih ) šla kar v tisto eno knjigarno in jim dala seznam knjig, ki jih rabim. Pa so mi naročili, poklicali, ko je prišlo in je bilo rešeno. Lp, tjas

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

25. avg 2006 10:00

hvala obema za pomoč, a zgornje linke sem že pregledala, pa ni kaj dosti ponudbe; v naši knjigarni (DZS) pa niti vprašala nisem če bi me oni poklicali, ko pride, ne vem, če bi sploh to šlo...rekli so mi naj jaz pokličem, a kot že rečeno, najprej ni, potem pa je pošlo...

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

25. avg 2006 10:10

No, sem že rešila. Poklicala sem drugo knjigarno in so me pripravljeni obvestiti, ko dobijo. Hvala vseeno!

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

25. avg 2006 10:36

Tortica,lansko leto je moj sin šel v drugi letnik strojne šole.Rabil je knjigo za energetiko in jo nisi dobil nikjer-samo obljubljali so.Poklicala sem v knjigarno v Ljubljano(nasproti magistrata) in dobila,ampak poglej ga zlomka,ko je sin šel v šolo je bil edini ,ki je imel to knjigo,ostali pa nič.In so se pritožili učitelju,da jo ni moč dobiti v dzs Šk.Loka-že čez 14 dni so jo vsi imeli,saj jo je knjigarna končno naročila.Letos ne bom skakala 50 km daleč po eno knjigo,če jo program zahteva(oz.šola),pa naj jo naroči domača knjigarna.Če res ne dobite željenih delovnih zvezkov javi na ta forum naslove in avtorje pa si bomo pomagali.Srečno kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti