Recepti iz kuharskih tečajev

tema je zaklenjena

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. jan 2007 14:27

SIBA je napisal/a:
Katera je že pisala, da je nabirala regrat.Sem mislil,da je čas zanj samo spomladi siba
Kako je že bilo ime tistemu, ki je presekal gordijski vozel??Alexander Veliki? O ne... Siba. Lp Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

12. jan 2007 16:19

Pa saj sem vam rekla, na Sibo se človek lahko vedno zanese. Ne vem sicer, kaj si bo kdo mislil o meni, a KlavdijiF sem nekatere reči pred časom napisala na zasebno pošto, in težav v komunikaciji z njo nisem imela. Nisem pa nikdar za nobenega člana Kulslo analizirala in iskala po prejšnjih temah, kdaj in kaj vse je pisal. Niti takrat ne, ko sta se name pred časom vsula ogenj in žveplo, da ne rečem gnojnica, kaj šele za koga d rugega. Tako da z vsemi štirimi podpiram Sibin predlog. Mamamia mamamia

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

12. jan 2007 17:48

klavdijaF, daj prosim razumi, da so forumi Kulinarične Slovenije predvsem javno komuniciranje, dobronamerno izmanjevanje mnenj in izkušenj. Torej bodimo vljudni in tolerantni. Zasebna sporočila pa so zasebna in ne izkriščaj jih za vdiranje zasebnost drugih uporabnikov, še zlasti pa ne bodi nevljudna. Menim, da ste si v tej temi in pa temi o igračah povedali vse, zato ju zaklepam. Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti