Čaj

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

11. dec 2001 9:16

To je ena že zelo stara zadeva, o kateri mi je nostalgično pripovedoval prijatelj. Da bi ga razveselila, sem uspela ta sirup celo najti. Flaška (debeluškasta plastična) je mogoče drugačna, nalepka pa menda ista kot nekoč - taka nesetetska živo rdeča, z rumenimi črkami piše Naš rožni čaj. Izdelovalec Nektar d.o.o. (čeprav na njihovi strani www.nektar.si tega izdelka ne najdem...) Sestava je seveda veliko cukra, šipek in menda kar precej rožic (planinski čaj ipd.). Našla sem ga v Merkatorju 24 ur na Tržaški med ostalimi sirupi za pripravo pijač, videla sem ga pa tudi v Citrusu. Kot že rečeno, ga je dobro še malo okisati - npr. s citronko. Sporočilo je spremenil(a) malan dne 11. dec 2001 09:16:44

neznan uporabnik

17. dec 2001 22:48

Poskusite mogoče tudi kakšen čaj z okusom vanilije ali kokosa.Paše z mlekom ali brez.Dobite ga v trgovini. Mojca i

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti