Celi piščanec - ideje?

karmyaljosa  

član od: 29.12.2005

sporočila: 25

tema odprta - 15. avg 2006 11:03 | ogledi: 7.279 | odgovori: 7

zanima me kako lahko pripravim celega piščanca v pečici, in ali je lažje ga razkosat in tako popečt ali je tudi uredu če pripravim celega? in kako?

karmyaljosa

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

15. avg 2006 11:19

v mikrovalovni če imaš še kak drug program se fino speče sam morm mami vprašat na ker program mensezdi da žar, potem pa je full dober če imaš v pečici tist za piščanca pečt , da se vrti pride tud zlo super, lahko ga pa kr na tapravem žaru na oglju obrnete , ta je pa men najboljši , se pa zlo dolgo peče na oglju

karmyaljosa  

član od: 29.12.2005

sporočila: 25

15. avg 2006 11:28

men ne pokaze vseh rezultatov :/ karmyaljosa

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. avg 2006 11:44

Biriani mamamia Čisto navaden pečen piščanec vale Dušen piščanec po malezijsko Marinka Havajski piščanec Admin Hrustljav piščanec z jabolki Trixi Maharadžin curry Marinka Mandarinov piščanec Marinka Meso na žaru po kitajsko Marinka Nadevan piščanec sarabande Nadevan piščanec anamarija1 Ocvrt piščanec Tulipa Omleta z gobami Marinka Osvežilna solata fearddark Paella Marinka Pečen piščanec z limonino travo Marinka Pikantni piščanec po tajsko Marinka Pirjan Julya Piščančja juha z gobami Marinka Piščančja pašteta galja Piščančja pečenka Marinka Piščančja rolada prekmurc Piščančji curry po tajsko Marinka Piščančji paprikaš - s svežo papriko lmiran Piščanec iz mikrovalovke ligojna Piščanec na lovski način janca Piščanec na soli Loredana Piščanec pečen na soli osmica Piščanec s česnom v rimskem loncu Riko Piščanec s hrustljavo skorjo Marinka Piščanec v kokosovi smetani Marinka Piščanec v omaki Admin Piščanec v omaki z lisičkami Blažička Piščanec z gobami in papriko POLANC Polentni pastičo nola Prepečen piščanec Blanchy Slavonski piščanec v kotliču prekmurc Vražji piščanec jernej Zelena rižota mansaj Sem ti v stolpec skopirala recepte, ki jih je predlagala jade, pa poišči vsakega posebej. Ker nimaš pluskota, ti ni pokazalo vseh rezultatov. Upam, da sem kaj pomagala. Lep dan in veliko se smejte

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

15. avg 2006 11:50

Čisto navaden na žaru je najboljši. Aki

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. avg 2006 21:58

Obstaja posebna posoda za pečenje piščanca, kjer se pipika nasadi na "trn" in tako med peko odteče maščoba v spodnji del. Nam je tako najbolj všeč. Približek je majhen kovinski trn, ki ga prodajajo v Intresparu, ki se položi v pekač.Tega pa še nisem poskusila, verjetno pa ima enak učinek. frina

enaMarjetka  

član od: 31.7.2006

sporočila: 73

19. avg 2006 9:20

Priporočam piščanca pečenega na kg soli. Že zdaj se mi cedijo sline, tako je slasten, pa še nobene "packaruije" nimaš za delat! Lp, enaMarjetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti