Konvekcijska pečica : parni kuhalnik

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

20. maj 2009 17:06

V e-prodaji mislim, da trenutno nikjer ne obstaja na zalogi. Je pa ista po funkcijah in velikosti kot moja. Greti mleko v njej, kot v mikrovalovki, nebi bilo smiselno. To bi bilo isto, kot, da bi dala mleko gret v pečico štedilnika. Za te zadeve je še vedno mikrovalovka. Snemanje pokrova ni nič komplicirano. Snameš ga kot z vsakega drugega lonca. Pokovko pa res moram še sprobati. Bom poročal kako je šlo, ampak imam občutek, da ne bo šlo. sonic

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

21. maj 2009 17:00

Kar se gretja tekočin tiče, sem ugotovila, da se na indukcijski plošči ogreje hitreje kot v mikrovalovki. Rada bi pa vedela za link prodaje na internetu. Mi ga lahko kdo napiše, prosim? Pa še nekaj me zanima. Koliko meri notranji premer pečice, oziroma rešetke? daga Sporočilo je spremenil(a) daga dne 21. 2009 17:02

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

21. maj 2009 18:27

Za tekočine je definitivno najboljša indukcija. Notranji premer pečice je 29cm. Rešetke pa so malo manjše. sonic

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

21. maj 2009 19:25

Hvala, sonic! daga

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

22. maj 2009 10:50

Res je. Dobili so spet novo zalogo. Na sliki vidim, da je zraven tudi mrežica za pommes frites, ki je jaz nisem zraven dobil. sonic

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

3. jun 2009 12:07

Ko vas takole berem, sem imela občutek da je tale pečica kar uporabna, ko pa sem odprla link tortice, pa sem našla tole obvestilo. Spoštovani uporabnik! Zaradi različnih razlogov (nedobavljivost, neaktualnost ipd.) smo artikel, ki si ga ogleduješ, umaknili iz naše ponudbe. Artikel si lahko ogledaš, ga primerjaš z drugimi artikli, vendar ga ne moreš naročiti. Za kakršna koli vprašanja nam piši na info@mimovrste.com. Kje bi konvekcijsko lahko še dobila, razen top-šop? lp limona

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

3. jun 2009 13:23

Imela sem res srečo in sem včeraj v naši Tuš trgovini dobila zadnji komad Hyundaieve pečice v akciji. So dodatno dobili še 5 kom in v trenutku razprodali. Ampak navodila so pa tako pomanjkljiva...en kup stvari, za katere sploh ne vem, za kaj in kako naj jih uporabim.

Tanja05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti