Konvekcijska pečica : parni kuhalnik

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

11. nov 2008 16:27

Še jaz. Vse bolj me mika parni kuhalnik. Pred nakupom pa me zanimajo prednosti in pomanjklivosti. Kakšne so vaše izkušnje? Če se dobro obnese samo riž, se to praktično ne izplača. Vnaprej hvala za odgovore. Lp Jagoda

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. nov 2008 19:23

Mi imamo parni kuhalnik, v katerem lahko kuhaš več jedi naekrat (zaradi diet - zdravje - je bilo potrebno čim več kuhati na pari). Za zelenjavo je super, saj se ne razkuha, ne izgubi ne barve in ne okusa. Kuhaš lahko tudi razbne cmoke. Uporabno za riž in krompir, za meso, če mora biti kuhano. Smo pa naredili tudi tako, da smo meso, ko se je zmehčalo v parnem kuhalniku, opekli na teflonu, včasih na malo olivnega olja (in ne na previsoki temperaturi).

 

MAmamia

mamamia

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

31. mar 2009 11:27

Sem privlekla staro temo spet na plano. Taščo mika nakup turbo pečice iz Topshopa, je pa včeraj v reklamnem letaku prišla ponudba za bistveno cenejšo zadevo - pol ceneje (pečica, ki jo omenja roža na 2. strani te teme). Ima kdo kaj bolj sveže izkušnje s Turbo-m ali Perfectom? Razlike po prebranem niso vidne, cena pa. Se priporočam za informacije. Hvala! P, Maja

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

31. mar 2009 12:43

Čebelica Maja, tebe se pa bolj poredko sliši! Direktnih izkušenj nimam, pozanimaj pa se o moči in se odloči za močnejšo varianto! fresh

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

31. mar 2009 13:09

fresh, hvala:) Za čebelice je trenutno še preslabo vreme, zato bolj mrk:) Moč je povsod 1300 W, edino za posodo nisem sigurna - je isti material ali ne, tako da bo treba pot pod noge, pa v večji shopping center preverit.

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

31. mar 2009 18:05

Hvala rimljanka da si opozorila na ta link sem pregledala in dobila kar nekaj dobrih nasvetov,ne vem mogoče se bom odločila za nakup bom še malo premislila upam da se splača in da jo bom koristno lahko uporabila da ne bo ležala kje v kakšnem kotu shrambe. mark5

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

11. apr 2009 7:30

Pozdrav, tudi mene zanima ali ima kdo izkušnje s to pečico iz reklame, prosim za odgovor. Pa lepe pisanke želim ČRNICA

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

6. maj 2009 9:04

Torej. Je kdo kupil tole konvekcijsko pečico, ki so jo prodajali pri enem od večjih trgovcev za 50% nižje kot pri TOP SHOPU?. Mene mika. sonic

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

6. maj 2009 11:16

sonic, mi jo imamo, prav to, ki bo sedaj spet v akciji. Smo zelo zadovoljni, je pa najbolje na začetku da probavate koliko časa določeno zadevo pečeš - nekaj osnov imaš sicer zapisanih. Sem 99% da je tudi na TS isto, samo firma je druga - nikjer ne piše da bi bilo kaj bolj znanega, izgled je isti, moč, funkcije... Pri nas se največ peče krompir, zelenjava "na pari", piščanec, ribe, burek. Edino pizza nam ni uspela, iščeva pekač, ki se ga pri TS sicer dobi - v tujini, do takrat bova pa probala s čim podobnim za pizzo in biskvite. lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti