Kremast sladoled

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. jul 2006 8:59

aki, nisem, samo navodil še nisem našla:( Fant je bil ful priden, pa je pospravil tisti predal z navodili (sva jih kar v en predal v kuhinji metala, zdaj pa sva se odločila, da je tam lahko kaj bolj pametnega), tako da jih imava zdaj v mapi - samo jaz ne vem, kateri, moram njega dobit ob kaki bolj normalni uri kot ob 3h ponoči, ker takrat se mu ne da brskat:) Veri

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

27. jul 2006 11:00

Seveda, saj sploh ni panike, kar v miru. Saj ne bom jutri letela, grem prej še na dopust in preden nazaj pridem, časa je še dosti. Bom rabila še en močan impulz za čez mejo letet, nisem bila nikoli mahnjena na to. Razen, ko sem bla srednješolka smo hodili tja po kavbojke, jih pri nas ni bilo za dobit. Aki

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. jul 2006 11:16

POvej, kaj ti je bližje, avstrija ali italija? Veri

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

28. jul 2006 0:49

A mi lahko napišeš kar oba, pa se bom mogoče lažje odločila. Aki

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

29. jul 2006 14:04

Bom kar pod to temo napisala vprašanje, saj na nek način tako sodi sem pa še mojstrice iz ledolandije ste tukaj... Kako ve naredite ledeno kavo??? Rada bi fanta presenetila, ker zvečer odhaja na dolgo pot. Prosim za pomoč!!! Hvala! Tamči

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

29. jul 2006 14:35

Skuhaš kavo (sladkaš po občitku) in jo ohladiš v hladilniku- biti more čisto mrzla. V kozarec daš 2 kepici sladoleda (jaz imam najraje stracatello, ali pa vanilijo- ne sme biti sadni sladoled), zaliješ z malo ruma (0,3 dl) in kavo. Na vrhu okrasiš s smetano, menj je najboljša navadna, torej živalska in ne rastlinska, da kakšen holip, če ga imaš in žlico z dolgim pecljem. To je to! Uživajta! tamara

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

29. jul 2006 15:11

Hvala!!!! Šibam kavo kuhat! Tamči

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. jul 2006 11:25

aki žal te moram razočarat! pregledala sem vsa navodila in garancijo po dolgem in počez, jaz in fant,pa ni nikjer napisanega niti enega servisa! kje si ga pa kupila? Mogoče je najlažje poklicat v tisto trgovino, ap da te pošljejo naprej... Včeraj sem bila v trstu v torri de europa, pa tam pravijo, da če je njihova stvar, prineseš k njim, pa oni naprej pošiljajo... Nič koristnega mi niso povedali, skratka... Res pa je, da ne znam italijansko, pa je bila to mogoče malo težava:) Tamči srečno pot! če gre z avtom rajši spusti rum:) Veri

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

31. jul 2006 12:30

Aki, a bo tole kaj pomagalo? Poskusiti ni greh, ni treba čez mejo. http://www.elektro-cebasek.si/ Pa poročaj, če bo uspelo (pa tudi, če ne bo). rimljanka

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

31. jul 2006 15:03

Veri, hvala za trud. Moj aparat je v letih in niti ne vemkje je bil kupljen. Rimljanka, sem poklicala na to firmo in so rekli, da takega aparata še niso servisirali, da pa lahko probajo. Glede na to, da popravljajo vse živo, jih ga bom kar zaupala.Sicer jutri navsezgodaj potujem, tako da takoj po dopustu. Bom poročala. Če jim ne bo uspelo, ga še vedno lahko peljem v Italijo. V tem primeru bom prosila koga ki živi v bližini meje, da mi dobi nek naslov, da ne bom tam vsa zgubljena iskala servis. Lep pozdrav, bom malo čofotala tudi za vas. Aki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti