Trgovine s sanitarno keramiko (umivalniki,wc, itd) v italiji

Klavdija  

član od: 28.9.2001

sporočila: 3

tema odprta - 26. jun 2006 9:20 | ogledi: 3.426 | odgovori: 3

Ali mogoče kdo ve za kakšno trgovino s sanitarno keramiko v Italiji?

Jutri sem v Italiji, ker sem tam naročila keramiko (mozaik) za kopalnico :).

(Naj omenim, da je bil mozaik v trgovini LJ 47.000,00 sit m/2 v Italiji 17.500,00 sit m/2)

Za pomoč se vam lepo zahvaljujem,

Klavdija

Klavdija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. jun 2006 9:23

Klavdija, odvisno KJE. V Trstu, Gorici, Gradežu, Udinah, Trbižu..... tjas

Klavdija  

član od: 28.9.2001

sporočila: 3

26. jun 2006 14:20

Ni pomembno. Če bi omejila, mogoče tja do Verone. Lep dan, Klavdija Klavdija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. jun 2006 15:49

Ha Ha Ha,..... dobra si! Meni se ne bi dalo, pa čeprav sem mahnjena na kopalnice (in kuhinje) in že zdaj študiram, kaka bo moja naslednja, čeprav je še daleč od nje. Torej, lahko rečem za Gorico in proti Udinam, tja še kaj poznam. V stari Gorici je ena fajn trgovina (mi ji rečemo pri Idrčanu, pravega imena ne vem), ki je sicer za videt ena revščina in imajo več v katalogih kot pa razstavljeno, ampak dobi se pa vse in še več. Govorijo slovensko, prijazni so in uredu. Tudi za cene se da vedno dobro zmeniti. Kje jih najdeš... hm, ne vem, koliko poznaš, ampak recimo: greš čez mejni prehod Vrtojba, zaviješ na krožni promet, zaviješ ven na prvem izvozu, v prvem semaforju desno, sledi glavni cesti (peljala se boš mimo Lidla) cca 800 m - 1 km, dokler ne prideš v križišče s stransko cesto (lahko zaviješ levo ali greš naravnost). Tam zaviješ levo. Zavila boš v naselje, med bloke (na levi) in hiše (povsod drugod). Ulica malo vijuga okoli enega prometnega otočka, skoraj takoj za tem je križišče - glavno cesto nekoliko diagonalno seka stranska ulica. Tu zaviješ levo in skoraj tako, mislim da prva ali druga hiša, na levo je ta trgovina. V pritličju stanovanjske hiše, spredaj imajo par parkingov. Tukaj mi vedno kupujemo, vem, da jih je še par v stari Gorici, pa bom mamo vprašala za bolj podrobna navodila. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti