Taborjenje ob kolpi

Kyara, tudi mene zanima tole kampiranje. Ne mi zamerit, kje so Adlešiči in kaj se tam v kampu lahko počne, se da kopat, so kaki zanimivi izleti v okolico? So tuši in WC urejeni? Cena pa res ni velika, ker je v glavnem povsod vsaj 1200/osebi.
Mi smo bili lani pri Kovaču v Osilnici. Sicer nismo kempirali, imajo pa manjši camp, adrenalinski park,... Bili smo navdušeni. http://www.kovac-kolpa.com/ LP K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 15. jun 2006 08:54:48
Evo zemljevida Bele krajine: http://www.kolpa-adventures.com/kolpa-zemljevi (malo okrnjen) http://www.aa-mm.net/Akcije/Kopalisca/Sezon Za kamp Adlešiči: http://www.freetime-slovenija.tv/07/camping/8341_ Izlet v okolico bi jaz priporočala ogled krajinskega parka Lahinja (samo morate z avtom): prijetno za sprehode, ogledate si lahko še mlin in žago... http://med.over.net/za_bolnike/zdravo_zivljenje/c Je pa okolica super za kolesarjenje (okoli Adlešič je precej ravno). Plažo v Adlešičih večina zelo pohvali. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti