Zakaj smo zenske cence

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

30. jun 2006 9:39

Nisem vsega brala, ampak...če so ljudje iskreni med seboj, ni nobene osnove za čenčanje, prav tako ni čenčanje, če se brez zlobnih in škodljivih namenov pogovarjamo o komerkoli. Ko pa se čenče sprožijo na osnovi naše neiskrenosti, hinavščine, laži...smo pa itak sami krivi, tudi lagat je treba znat. Je pa tudi res, da si je pravega prijatelja oz. prijateljico treba zaslužit...kar nudiš, to ponavadi dobiš... Loni, jaz bi tisto tvojo sosedo v teh vročih dneh 100 % vprašala, če ima kakšno bundo za posodit...in ona bi hitro vprašala, zakaj ... Kristy , če se nama to na isti dan za en dan zgodi, greva skupaj? Pa bova o dogodivščini kar "direkt" poročali, da ne bo prišlo do kakšnih čenč, kajne? Ognjič

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. jun 2006 9:45

Nikoli nebi želela biti moški..... če bi morala odgovoriti na to vprašanje.......taka bi bila kot sem, samo drugačnega videza Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 01. jul 2006 09:16:52

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

30. jun 2006 9:59

menjava spola za en dan? nimam pojma, pomoje se ne bi ravno znajdu... Drejček

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. jun 2006 12:55

hehe, drejček saj tako težko pa tut ni bit ženska:) To te samo tako prepričujejo, da majo mir:) Jaz bi najprej spila pol litra vode, da bi šla čim prej lulat:) Potem bi vsekakor odvila kako zarustano matico in odprla kak kozarec marmelade brez spuščanja zraka not, naredila 100 sklec, zabila koš, skočla čez kako malo višjo ograjo:) Take stvari, ki jih zdaj ne morem:) Predvsem pa bi končno ugotovila, kako je to, ko nič ne misliš:) To ste res neverjetni, meni to ni še nikoli ni ratalo... Vedno nekaj mozgam:) Veri

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

30. jun 2006 18:38

hahaha Veri, ti si pa faca jessy6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti