Recepti

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. jun 2006 18:24

PPPP našla si prave besede Lep dan vam želim

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

7. jun 2006 20:23

KatkaD je napisal/a:
Hm.... v mojem arhivu se že dolgo časa nahaja podobnih 130 strani, vendar je vse v PDF formatu in velikosti A4. Točno število receptov je 173, pa kuharčki so tudi poleg. Morda pa le ni Stašino "delo", ne prehitro obsojati. Lp, K.
Tudi jaz sem prejela te recepte na 130 straneh, od "kolegice". Menila sem, da jih je sama uredila in mi jih poslala. Še na misel mi ni prišlo, da bi lahko nekdo na takšen način izkoristil našo "kulinariko". Mislim, da bo ta zvezek kmalu pozabljen, saj ne vsebuje ničesar drugega kot recepte, na teh naših kulinaričnih straneh pa se vsak dan nekaj dogaja. Ne se preveč razburjat, saj se včasih nekatere neprijetne stvari zgodijo nenamenoma. Marjana

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

9. jun 2006 17:13

Ne vem če so isti ampak jaz sem nekaj podobnega našla na www.idrija.ws, a to mislite? LP gordana

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. jun 2006 20:53

Jaz tu nič ne najdem, Gordana. Kje? Atina

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

10. jun 2006 14:49

jaz sem tudi dobila ta meil in sem si mislila, kako se je znašla. samo sem pa takoj videla da so recepti s kulinarike, po kuharčku, ki je edinstven Majda

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

10. jun 2006 16:28

To je celi naslov, upam da bo šlo: http://www.idrija.ws/slike/files/recepti-pecivo.do Jaz nisem dobila po e-mailu ampak sem sama našla (slučajno)!! LP gordana Sporočilo je spremenil(a) gordana dne 10. jun 2006 16:30:57

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

10. jun 2006 18:18

Ja, to je to No, vsaj jaz imam to verzijo, verjetno pa kroži naokrog tudi kakšna druga verzija. Pozdravček , Ella. Ella

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. jun 2006 18:41

Recepte s te strani sem si ogledala.. velika večina jih je res s KulSlo, ne pa vsi. Lep dan in veliko se smejte

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

11. jun 2006 15:00

gordana je napisal/a:
To je celi naslov, upam da bo šlo: http://www.idrija.ws/slike/files/recepti-pecivo.do Jaz nisem dobila po e-mailu ampak sem sama našla (slučajno)!! LP gordana Sporočilo je spremenil(a) gordana dne 10. jun 2006 16:30:57
Ja, to je to. LP Marjana Marjana

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

12. jun 2006 14:43

Jernej: Se ne strinjam, da so filmi in recepti primerljivi. Res je grdo, da recepte nekdo kar tako prekopira (in s tem se popolnoma strinjam), ampak dejstvo je, da je tale stran dostopna vsem in to zastonj, zato nič čudnega, da si kdaj kdo kaj skopira. Tudi jaz imam par receptov skopiranih (in prirejenih), ker jih velikokrat uporabim in ne vem zakaj bi blo to narobe. Jih pa nikakor ne pošiljam okoli. Filmi so pa zaščiteni z avtorskimi pravicami in še ne vem še čem, in so seveda na voljo za denar in ne zastonj. (Pa pustimo sedaj piratiziranje in podobne stvari pri strani) Za moje pojme uni recepti nč ne pomagajo. Te lahko tud v knjigah dobiš al pa od koga izveš. Da je kulinarika tako super pripomorejo predvsem ljudje z ljubeznijo do kuhanja, ter vsi njihovi nasveti. Kakšne stvari tudi jest ne bi šla kuhat, ker bi se mi zdela preveč komplicirana, če ne bi bilo pod recepti kulinarike. Aja, če se pa mislite iti to, da imajo lahko recepte samo tisti, ki si jih zaslužijo, potem pa prepovejte vstop na spletno stran vsem razen tistim, ki bi plačali. Potem pa se mi zdi, da ne bi imeli nobenega obiskovalca več! Drugače pa še nisem dobila te priponke in tudi link na uno stran tam zgoraj ne dela več. Pa tudi če bi jih imela, bi jih še vedno raje pogledala tukaj, ker kot sem že rekla, ćez dobre nasvete ga ni! pozdravček, Urša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti