Slike receptov??

tiny  

član od: 26.7.2005

sporočila: 50

tema odprta - 8. maj 2006 14:43 | ogledi: 2.214 | odgovori: 27

Ja ne vem če je tema prava za ta forum ampak..zakaj je tako malo slik zraven receptov....kaj nebi bilo bolje imeti sliko pripeto zraven večih receptov...upam da razumete kaj mislim...a nebi bilo bolje če bi prej videl kako neka jed izgleda pa bi jo potem probal narediti in še sam prilepti sliko...kaj mislite??? čaw

tiny

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. maj 2006 14:50

ker nima vsak digitalca, ker nima vsak časa slikat, ker dostikrat kaj spremenimo in potem ne veš več, a je fer, da bi to pošiljal zraven recepta, če je od 5 sestavin še 1 enaka, pa še ta v drugi količini:),... Jaz navadno zato, ker je fant tako perfekcionističen glede slik,da potem vse skup tako dolgo traja, da se že vse ohladi in potem mi ni do fotosessiona pred kosilom, ko sem lačna... po kosilu pa nič več ne ostane... pa še navadno delam po kakih drugih receptih, iz knjig, potem teh ne moreš vedno tu objavit, včasih se pa enostavno ne spomnim (svoja lepljiva rebrca sem naredila že vsaj 3x od kar imam foto, pa se še 1x nismo spomnili slikat:(...) Bom poizkusila poslikat vsaj svoje recepte... Veri

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

8. maj 2006 15:05

Mislim, da je največji problem si vzeti čas in poslikati. Digitalca pa ima po mojem že kar veliko ljudi. Jaz sem prispevala 5 slik. Saj vem, da je malo. Bom poskušala biti bolj pridna. Je pa res, da velikokrat malo po svoje zabluzim in ne delam prav po receptu. Velikokrat pa tudi neprivlačno zgleda (tudi če je njami) in se mi ne zdi primerno za v javnost. Marjetica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. maj 2006 16:26

Počakajte nekaj časa, pa bo naša Dušanka vse poslikala, zdaj ko ima nov fotoaparat. jade

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. maj 2006 18:30

Manj kot leto dni imam digitalca in večkrat fotografiram,ko kaj pripravim. Kar nekaj receptov čaka, da jih napišem, pa da jih skupaj s fotko pošljem na Kulslo v bazo, nekaj malega pa sem že poslala. Je pa res, da se mi vse fotke tudi ne posrečijo najbolj, pa čakam priložnost, da jed delam kdaj drugič... Je pa res, da mimogrede izgubiš nekaj minut s fotografiranjem (iskanje primernega mesta, svetloba, okolje...), gostje pa čakajo, čakajo... Imam pa tudi sama veliko raje recepte s slikami. Kuharske knjige, ki ni opremljena s fotkami, sploh ne kupim (no, ena burmanska je bila izjema, že zaradi tiska in videza, redkost pač...) Pa tudi kot je rekla sluga - včasih kaka jed po videzu ni ta prava fotografiranje...Ampka zase zdaj vem: čim pripravljam jed, za katero načrtujem recept poslat na Kulslo, je že fotoaparat v pripravljenosti... Mamamia mamamia

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

8. maj 2006 21:02

mene pa zanima a lahko pošlješ fotko zraven nekega že objavljenega recepta ki si ga delal ?Sem delala marmorni kolač po receptu iz baze pa je bil tako lep da sem ga pofotkala.lp ursa40

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. maj 2006 21:27

ursa: Ja seveda lahko, saj piše avtor recepta in avtor fotografije. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

9. maj 2006 7:03

Je Jade mojo misel že dobesedno napisala - torej počakajmo še malo, bo Dušanka stopila v akcijo. Veronika

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

13. jun 2006 10:24

kako pa dodaš sliko k receptu, ki šele čaka na objavo, in pač želiš, da bi bila slika gor že ob objavi recepta??? jasna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. jun 2006 10:33

mansaj je napisal/a:
kako pa dodaš sliko k receptu, ki šele čaka na objavo, in pač želiš, da bi bila slika gor že ob objavi recepta??? jasna
Če čaka na objavo potem je gotovo tvoj, saj za druge ne veste, kaj čaka na objavo ;-) Če je pa tvoj, potem greš ID slike pogledati v beležko / moji recepti Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

13. jun 2006 10:44

Ja seveda je recept moj, vendar v beležki ne morem dodati slike, niti pogledati ID-ja...mogoče ker nimam paketa plus? jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti