Darilo za rojstni dan

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

4. maj 2006 8:50

Puzzle lahko naročiš tudi preko dm-a! preko interneta naložiš program in potem preko njega pošlješ sliko in izbereš kot posebno zahtevo, da bi imela puzzle. velikost pa je 30x40 cm. jaz sem že probala, pa pride zelo dobro! na voljo imaš tudi to, da ti naredijo sliko na skodelico, majico, podlagi za miško itd. res je enostavno, ker samo posljes in ko je gotovo greš dvignit v najbližjo trgovino dm-a! Evo linka, kjer vse piše http://www.dm-drogeriemarkt.si/razvijanje_f pozdravček sonchek

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

4. maj 2006 9:47

Cena poleta z balonom je 18.000 sit po osebi. Je drago, ampak vredno tega denarja. Pekarica

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

4. maj 2006 9:49

Ja , seveda Sonchek! Zdaj si me spomnila. Foto studio v MB prav tako dela slike na skodelice. Sem letos to delila naokrog za božič. Fant recimo nerad pije čaj, a oba sva nora na refošk. In sem mu dala skodelico z najino slikco gor (seveda je bila to slikica, na kateri oba drživa kozarček rujnega), pod slikco pa so mi napisali: Tvoja skodelica za vino. Pa tudi koledarje delajo. Se mi zdi noro dobra ideja, ker imaš ta koledar celo leto ob sebi - darilo za vsak dan v letu v bistvu. Tudi to sem podarjala za božička... Uf, je še idej...!!! Tamči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti