Darilo za rojstni dan

ez  

član od: 18.5.2005

sporočila: 65

tema odprta - 3. maj 2006 15:25 | ogledi: 11.482 | odgovori: 23

Prosim, nujno rabim pomoč.

Kaj kupiti fantu za rojstni dan? Upoštevati je potrebno, da je dobro situiran in ima praktično vse. Rabim kakšno izvirno idejo. Ni treba, da je drago darilo, bolj gre za pozornost. S sodelavko že nekaj časa razmišljava, ideje pa od nikoder...

Hvala za pomoč in lep dan vsem!

ez

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

3. maj 2006 16:33

Koliko je star, s čim se ukvarja, kakšne hobije ima, je športni ali nešportni tip, kadilec ali nekadilec ( če mu cigare kaj pomenijo, so tu krasni kompleti za rezanaje in spravljanje cigar, etuiji ipd)? Je fan za video-audio naprave? Morda ti bo že odgovor na ta vprašanja dal kakšno idejo? Ljudem, ki imajo vse, je včasih resda težko kaj kupiti, a če ga malce poznaš, hitro najdeš nekaj, s čemer ga razveseliš. Mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. maj 2006 17:04

Odvisno kaj pije: pivo, vino, konjak, kaj drugega. Greš v trgovino Rogaška, izbereš primeren kristalni kozarec in nanj daš naredit gravuro ki ti je všeč in seveda s tvojim podpisom. Laho ma mu daš narisat karikaturo. Tudi dobro užge. lp Vesna

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. maj 2006 17:10

naredi mu nekaj sama, to mu bo verjetno več pomenilo kot kupljena krama, če uporabnih stvari ne rabi več, ker že vse ima... Jaz recimo sem strašno nesrečna, če dobim kako okrasno stvar, prvič, ker sploh ni nujno, da je po mojem okusu, drugič, ker s tem nimaš kaj počet, pa se ti samo prah gor nabira, tretjič, ker nimaš kam dat, stran pa tudi ne smeš vrečt... vem, da veliko ljudi, sploh deklet pa ima rado take stvari, ampak pri fantih bi jaz bila previdna s stvarmi, ki jih bo uporabil samo 1x ali 2x v življenju... večina namreč ni navdušena nad takimi zadevami... Lahko mu porišeš majico, spečeš 5 nadstropno torto, lahko mu daš lastnoročno izdelane "bone" za razvajanje, božanje po hrbtu, masažo (svojo ali pa kupljeno), lahko masažo še začiniš, recimo s čokolado, toplimi kamni ali kakimi drugimi tehnikami, lahko mu zaplešeš trebušni ples, 1001 stvari je, ki jih še nima, pa bi jih imel, garantiram;) Nekaterih se tudi ne da kupit, kar je tebi v prid, ker kar se da, že ima, te mu pa lahko samo ti daš;) Ali pa kaka stvar, ki jo je težko najti, recimo stare kipe ali slike od tita, če je jugonostalgik, mogoče staro LP ploščo njegove najljubše skupine, kaj, kar že nekaj časa išče, pa ne najde, tega so ljudje vedno veseli... Mogoče kaj zbira? Ali pa mu daj izlet v adrenalinski park, skok z letalom, polet z balonom, skratka neko doživetje, nekaj na kar se mogoče sam ne bi spomnil... Lahko kupiš košaro, jo naložiš z vsem potrebnim za piknik, daš na vrh še deko in mu daš za rd nepozaben piknik nekje na samem sredi gozda, seveda vse prej preveri, da se ne bosta preveč zgubljala na poti tja;) Lahko mu tudi zavežeš oči, ko ga pelješ, da ne bo vedel, kaj ga čaka. Sicer pa malo napiši, kakšen je, kaj ima rad in kaj dela, pa ti bomo lažje kaj predlagali... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. maj 2006 17:15

Pijače in cigar jaz fantu ne bi dajala, tudi če bi pil in kadil... Se mi zdi preveč običajno darilo, ni za tak odnos, nekak hladno mi deluje... Sicer ga sama najbolj poznaš in če je njegov hobi poskušanje vin, ga bo verjetno res vesel, sicer bi se pa jaz temu izogibala, je preveč tako kot da mu na listek zraven napišeš: sem brez idej... karikature bi pa lahko bil vesel, če se zna smejat na svoj račun! Aja, ali pa kaka malenkost, mu recimo vžigalnik ne vžiga dobro, pa mu kupiš novega, mu brisača v kopalnici pada dol, pa mu kupiš lep hakeljček, mogoče za zraven še kaka skodelica z luštnim napisom,... Veri

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

3. maj 2006 17:17

Veri- tale z lastnoročno izdelanimi boni je KRASNA IDEJA! Fino da ima moj konec meseca rojstni dan! Lep dan vam želim

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. maj 2006 17:36

Ja, tile boni so res fajn, vsi jih majo radi, fant seveda najrajši, saj so njegovi blokci najdebelješi in nudijo največ ugodnosti:) Lahko daš not vse, od pomivanja posode do kakih bolj intimnih zadev;) Veri

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. maj 2006 17:41

Tudi sama se podpišem pod vse Verine predloge. Vsekakor so pijače in podobne pritikline ter "praholovne" zadevščine res skrajni izhod v sili ali pa darilo za zelo "izbrane" okuse, če nočeš, da izpade ceneno oz. brez osebnega vložka. Torta v obliki njegovega najljubšega hobija - pa naj bo to nogometna žoga, računalnik, zemljevid sveta, znamka, telefon, notni zapis.......- je zagotovo prijetno presenečenje (moj je lani dobil računalnik), med boni je bil meni najbolj všeč tisti za kopel v dvoje v dolenjski Balnei (mojemu dragemi pa še bolj! ). V naštetih primerih govorim bolj iz izkušenj. Tudi razne adrenalinske izkušnje, enkratna doživetja, pikniki v dvoje ali izleti presenečenja (mogoče v zabaviščni park) se mi zdijo zelo posrečeni in predvsem uporabni za dandanašnje ljudi, ki že vse imajo. Mogoče knjiga z njegovo najljubšo pravljico iz otroštva, najdena v starinarnici, če je bolj nostalgik,... Lep pozdrav, tjas

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

3. maj 2006 18:26

Tudi sama si skoraj vsako leto razbijam glavo, kaj mu kupiti. Ampak saj ni tako težko. Letos sem mu podarila 2 vstopnici (eno zame, seveda) za predstavo Labodje jezero. Bil je presrečen. Po predstavi sem pripravila doma majhne prigrizke in sva tako imela en nepozaben dan. Tudi bon sem mu že podarila: sama sem na en lep kartonček napisala, kaj ga čaka v bližnji prihodnosti (pa ne povem). Pa nahrbtnik s popotniško knjigo, da sva jo mahnila kasneje enkrat v hribe, pa eno najino noro odštekano fotko sem dala povečat pol pa iz nje nardit puzle. Kako se je mučil, ko je sestavljal... Ful je odvisno, kakšen tip je ta tvoj fant (kot je povedala že mamamia). Tamči

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. maj 2006 18:44

Uuuuu, Tamči, glede puzzel! Kje si pa to dala narediti? In.. a je bila dovolj slika al si jim morala prinesti negativ? Je bila kvaliteta slike dobra?... Hehe, polna sem vprašanj, ampak tole idejo o puzzlah žulim že nekaj časa, moj je namreč nor na sestavljanje puzzel in jih imava vse omare polne Hvala za vse info, tjas

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

3. maj 2006 19:41

Oj Tjas! Za puzle sem potrebovala le sliko in potem hopa v fotokopirnico (v MB), kjer so mi nardili super puzliče. Kvaliteta slike je bila ok, je pa res, da mi niso mogli narediti takšnih s 100 in več komadi. Mislim, da sem jih jaz imela okoli 50. Saj finta mi ni bila, da bi ga ne vem kako dolgo mučila s sestavljanjem (čeprav je tudi on nor na puzle), ampak z mislijo, ki sem mu jo napisala v kartico ob darilu, da tako kot mora on sedaj sestavljati naju košček za koščkom (dobesedno), se morava midva vsak dan posebej truditi in držati vse te najine sladke koščke skupaj in najti vsak dan nov razlog za ljubezen (ja, tako nekako, malo osladno, ampak, hej, tako čutim!) Mislim pa, da je v teh letih šla tehnika in vse to tako naprej, da se ni bati, da ne bi dobila puzlov z večimi deli (jaz sem mu to dala 3 al 4 leta nazaj). Tamči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti