Meni je mož rekel, da bo vreme bolj kislo v soboto????
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
| matjaž je napisal/a: |
| Anamarija za mene bo dost (mislim za v moj pisker) tri liste lovorja in dve vejici rožmarina. Eno za v lonc, z drugo bom pa ribice in in lignje na žar plošči božal. Če imaš pa slučajno kakšno brinovo jagodo.... . Sicer imam trgovinske ampak to ni to. LP Matjaž |
| SIBA je napisal/a: |
| Hi Anamarija,če se odločiš za celo njivo sadik rožmarina,ti uredimo v petek zastonj transport do Pekla.Ampak, moram ti povedati,da je šofer že vnaprej zagrozil, da on ,pa že ne bo kopal po njivi.
Moj namig > vzami "samo" po eno sadiko za vsakega udeleženca |
Za mene tudi dve vejici rožmarina....jaz bom pa zelenjavo na žaru božala
!
lp
Nena
Nena-morje
| jernej je napisal/a: |
Kdo bo prinesel CD prevajalnik?
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije |
| lidka je napisal/a: |
| Meni je mož rekel, da bo vreme bolj kislo v soboto????[obup] |
Matjaž zakaj boš pa imel dežnik? Za sonce? Če ti bo prevroče te bomo pa s pijačo hladili ali pa s pahljačo, kar ti je ljubše.
lep dan!
Romanad
Ne, ne gre zdraven, Zinka...
Vroče mu itak bo...ga bomo kar v tistem potoku ohladile na pravo temperaturo 


Ognjič
Bo za tamalo letal okrog, tko da bo imel dosti dela...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije