Sej res. Ko Loni omenja WC, se spomnim, da na slikcah nisem videla nič WC-ju podobnega. A je tam naokrog za 119 ljudi kakšen WC?
Dolores
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Primotren je samo na recept.
http://www.zdravila.net/main.phtml
Julija
Sem se že pozanimala pri svoji doktorci!!!
Loni Makaroni 
| kristy je napisal/a: |
| Ja, Rozanec. Saj jaz bom prišla - kozarec lahko tudi v levi roki držim - he,he Tina |
| Julya je napisal/a: |
| Primotren je samo na recept. http://www.zdravila.net/main.phtml Julija |
Potem imaš pa srečo.
Nisem imela slabih misli, anamarija1.

Julija
Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 19. maj 2006 09:52:55
Dolores ne sekiri se za WC.
Po slikah sodeč je dost grmovja tam okoli.
ŠE 26 UR
LP Matjaž
| Julya je napisal/a: |
| Potem imaš pa srečo. Nisem imela slabih misli, anamarija1. |
Primotren se dobi samo na recept, sem poklicala v lekarno. Pa se grem v ambulanto kazat, ker ne pomagajo ne čajčki, ne brusnice...
Loni Makaroni 
Loni, sem ti pisla na zasebno pošto. mamamia
mamamia
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
