Moj mož vedno pravi, da če bi bil še enkrat mlad, bi bil meteorolog. Karkoli napoveš, vedno se nekaj nekje uresniči
. Sicer pa je naročeno, da v soboto v Peklu vreme bo.
Si predstavljate, da je do srečanja samo še dobrih 73 ur

Saj smo kot vojaki, ki so si na koledarčku delali x za vsak dan do konca roka
Očitno že vsi komaj čakamo soboto in 14. uro.
kača
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Hvala Anamarija1!
Super!!!!!!!!!!!!!
Jaz sem razumela da se zavije samo v časopisni papir. Kaj boste storili vi, da ne bo potem zadrege?
Lp Romanad
Darila označite OD KOGA je, da se bo vedelo. Jaz bom nalepil gor številko srečke in tisti, ki bo dobil, bo vedel od koga je
Žal tisti ki je dal, ne bo vedel kdo je dobil, ampak vsega se pač ne da narediti
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Kako prosim Jernej? 5x sem prebrala in ne razumem, kako je zdaj to z darilom (kako ga označimo "od koga je")? A še vedno velja, da darilo zavijemo tudi v časopisni papir?
P.S. Sem se zdajle mučila z zavijanjem. Tistemu, ki bo dobil mojega, se že vnaprej opravičujem- zavito je namreč zelo na miš maš
Lep dan vam želim 
Označite, da je vaše. Napiši na paketek ROZANEC, da bo prejemnik vedel od koga je darilo (v tvojem primeru od tebe). Ti žal ne boš vedela, kdo ga je dobil
Zavito je pa res lahko kakor želite, saj je vseeno ali se vidi notri ali ne... Darila bodo na kupu, označena s številkami in če jih boste gledali, ne bo nič večja možnost, da je vaše, hehe
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Aha, hvala Jernej... zdej sem pa "poštekala".
Lep dan vam želim 
Aha, jaz sem eno besedo zgoraj narobe napisal, pa se je čudno razumelo. Če zdaj prebereš, boš videla, da se razume. Ena narobe beseda pa je
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije No, se je meni zdelo, da nisem blond (da ne bo kateri/-a vzela besede blond preveč osebno).. smo se samo malo pohecali
Lep dan vam želim 
Še eno vprašanje: Koliko kil
lovorja in rožmarina rabimo?
Kaj ste že vsi na morju?
| anamarija1 je napisal/a: |
| Še eno vprašanje: Koliko kil |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
