Mi smo tudi srečno domov priplužili.Nepozabno doživetje





Vse pohvale organizatorjem in kuharjem

Bernarda
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Novo temo sem odprl za "po" srečanju
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
