Matjaž, kaj tekočega pa bi želel videti v moji hladilni torbi? Bom pa spraznila ledomat v hladilniku, bom prinesla kocke ledu za začetek!
Pa dva paketa zobotrebcev imam že pripravljena, pa en paket "malo večjih zobotrebcev", če bomo pekli še kakšne ražnjiče. Pa še štiri aluminijaste pladnje!
kača
Sporočilo je spremenil(a) kača dne 18. maj 2006 17:41:37
Sporočilo je spremenil(a) kača dne 18. maj 2006 17:43:09
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
| jade je napisal/a: |
| Ligojna, če zboliš te bomo že pozdravile. Saj pride tudi nekaj sester v Pekel, tako, da ni panike.
|
Če zbolim, pa me bo kdo pripeljal, skupaj z mojimi sopotnicami. Tak. Ne boste se me rešili, pa če mi še takšne uroke kdo pošilja....Mi je že ena čarovnica rekla, da sem neuničljiva...
Bolniki, kuhajte si šumadijski čaj, ta je še vedno vse pozdravil.
In tiste, ki se bojite, da ne boste zmogle prinesti obljubljenega - nič hudega, saj bo vsega dovolj. In ker bo veliko dobre volje, tudi pomanjkanja kakšne sladice ali kosa hrenovke nihče ne bo opazil.
Torej, MISLITE POZITIVNO! Mamamia
mamamia
Hvala mamamia za polano energijo iz Maribora.
Vesna Leben
Nič ne kaže da bom zbolela
,malo bova pa zamudila ker delam do 12.Imam vprašanje ,ali kateri od moških balina ,da prineseva kugle seboj,pa z mojem udarita tekmo ,da mu ne bo dolgčas
lp goga
| gogad je napisal/a: |
| Nič ne kaže da bom zbolela |
rozanec, ni to larifari, ker ni nič smešnega v tem, da še preden pridem iz WCja, moram nazaj noter, še posebej ponoči.
mamamia, kaj pa je to šumadijski čaj?
Loni Makaroni 
Jaz pa se že pripravljam
| Loni je napisal/a: |
| rozanec, ni to larifari, ker ni nič smešnega v tem, da še preden pridem iz WCja, moram nazaj noter, še posebej ponoči.
mamamia, kaj pa je to šumadijski čaj?
Loni Makaroni |
Ja, Rozanec. Saj jaz bom prišla - kozarec lahko tudi v levi roki držim - he,he
Tina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
