Ja tudi z možem. (da bo otročke lovil hi hi)
jade
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Moj tudi... Sva pol približno na istem... Ne pozabi me pocukat za rokav, če te ne bom videla. Ajdi, l
Če je kdo zainteresiran za kefirjevo mlečno gobico, imam dve za oddat. Pa eno kombušo...poleg tiste, za Veri... Mislim, lahko prinesem v Pekel.
Pozdravček!
Vrana
se priporočam Vrana.Hvala
škarpina
Ja, očitno tudi vreme bo, saj so za soboto obljubili samo rahle krajevne plohe, pa ohladilo naj bi se. Sicer pa komaj čakam sobote!
. Sem že moža poslala po "njegovih opravkih"
, če se nam že noče pridružiti. Četudi nas bo malo ohladilo z neba (upam, da hujšega ne bo - saj ne sme biti
), sem prepričana, da se bomo imeli lepo!
Pa ne pozabite, da se nam obeta tombola.
Jade in Lidka, z veseljem se bom malo poigrala z vajinim naraščajem, pa verjektno še kdo, posebno tisti, ki imamo svoje otroke že v letih, ko lahko pričakujemo vnučke
Sicer pa gremo spat samo še štirikrat...
LP
kača
| lidka je napisal/a: |
| A ima katera potrpljenje z malčki? Jaz svojo z veseljem malce prepustim komu... Hi, hi... |
Martina pa žal ne bo, da vidimo, kako je zrasel od oktobra. Pa drugič, kajne Sara!
riba-ribica
Glede na današnjo jutranjo vremensko napoved-piknik bo.
Vesna Leben
Sporočilo je spremenil(a) ligojna dne 17. maj 2006 06:54:14
Seveda bo šefi, pioknik in vreme.
LP Matjaž
Samo še trikrat gremo spat.
riba-ribica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
