Ligojna, ali vaš 15 letnik res pride? če ja, bom morda le pregovorla tudi mojega 14. letnega sina, da se nam pridruži.
Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 16. maj 2006 09:56:21
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
Uh, moj 14 letnik bi pa tako rad prišel, a je na dvodnevnem kolesarskem izletu. Res škoda. Mi je pa že pripravil posodo, da bom prinesla kaj domov..
Tina
| TORTICA je napisal/a: |
| Ligojna, ali vaš 15 letnik res pride? če ja, bom morda le pregovorla tudi mojega 14. letnega sina, da se nam pridruži. Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 16. maj 2006 09:56:21 |
Pa moj 16 letnik se je tudi dokončno odločil, da pride
Vrana
Moj 14 letni (pastorek) se je tudi odločil, da pride!
A ima katera potrpljenje z malčki? Jaz svojo z veseljem malce prepustim komu... Hi, hi...
Lidka jaz pa svoja 2.
jade
Kok sta stara?
3 in pol in 2 leti.
jade
No, potem se bo pa Zali lahko z njima malo zamotila... Ali pa tvojadva z mojo... Zali je še petarda, pa veliko pada, pa govori nerazumljivo... Saj veš...Jade, a prideš z možem?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
