Se strinjam, važni so ljudje, ne hrana.










riba-ribica
3. srečanje kulinarične slovenije - prevoz in klepet
E mamamia, pretiravaš s smeškoti, mi hočeš forum podreti?
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Ne, Jernej, nočem podret foruma. Ampak dolgo jih nisem pošiljala, pa mi je zdaj to prišlo na misel. Bolje to, kot da začnem ligojni pomagat iskat agregat, na katerega bi prilljučili vse aparature, v prvi vrsti pa Matjaža, da ga še dodatno malo strese...
Hotela sem samo dat moralno podporo organizatorjem, vidim, da je tudi riba-ribica za to. Mamamia


mamamia
Dragi moji!
Sem dobila kar nekaj zasebne pošte(vsi ste prijazni)...,spremljam forum...Ne jemljite vsega resno.
Kot kaže se vsi bolj sekirate kakor jaz.Očitno imam dovolj dela,da me to sploh ne skrbi.
*Žepni* agregatek je priskrbljen,ni močan da bi fural mikrovalovko,ki jo na pikniku tudi ne potrebujemo.
Važno je da bomo imeli lučko in da ga bomo lahko žural pozno v noč.
Lačni ne bomo,žejni tudi ne.
Bodite pridni,kakor ste bili do sedaj,da bo lepo vreme.
Ne pozabite na skromno darilce za srečelov in veliko dobre volje.
Hvala vsem ,ki nas podpirate!!!
Vesna Leben
Hi Balu, rezervacija za prevoz potrjena.Verjetno spotoma poberemo še Romanod. Kraj, kje te poberemo in čas odhoda se dogovorimo po zas. pošti. Romanad oglasi se.
Lp > siba
| mamamia je napisal/a: |
| Ne, Jernej, nočem podret foruma. Ampak dolgo jih nisem pošiljala, pa mi je zdaj to prišlo na misel. Bolje to, kot da začnem ligojni pomagat iskat agregat, na katerega bi prilljučili vse aparature, v prvi vrsti pa Matjaža, da ga še dodatno malo strese...
Hotela sem samo dat moralno podporo organizatorjem, vidim, da je tudi riba-ribica za to. Mamamia
|
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Živijo!
Povejte mi nekaj, ali ste morda tudi vi tako vznemirjeni kot jaz? Imam že sedaj take motnje....
če bodo trajale cel teden, še shujšala bom
Trema pa taka, da sem tole komaj napisala.
Še dobro, da imam Janjo( upam) za šoferja, ker bi se sicer zgubila
lp
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 14. maj 2006 11:31:56
| jernej je napisal/a: | ||
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije |
Ja nanizala je prevč smeškotov pa se je forum raztegnil in izgubil obliko. To je res. Ni pa res, da nam mamamia skuša podreti forum
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije OK pol ni tragike če jih kdaj celo vrsto naredim. Na 3 md forumu so mi tako fajn, ker nanizam celo vrsto sadja in zelenjave, saj je v tem bistvo diete. Pa še tako so lepi, da kar lušte naredijo.








..no a niso lepi.
Aki
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
