Verzi

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

tema odprta - 22. apr 2006 7:46 | ogledi: 23.717 | odgovori: 22

Ali ima mogoče kdo kakšen lep verz za rojstni dan:potrebujem ga za očeta.Za vsako pomoč se ža v naprej zahvaljujem.

LP in to sončen

mamazeljka

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

22. apr 2006 9:25

Jaz najraje napišem kako lepo misel in na koncu samo dodam: Vse najboljše! Npr.: Življenje, to niso dnevi, ki so minili, temveč dnevi, ki smo si jih zapomnili. Naj bo teh trenutkov, vrednih spominov ter polnih sreče, čimveč. Moj najljubši za moškeg pa je ta: Moški s sivimi lasmi je kot hiša z zasneženo streho. In čeprav se iz dimnika ne kadi, še ne pomeni, da v peči ne gori ogenj. Upam, da sem kaj pomagala. monro

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

22. apr 2006 10:32

Hvala obema sta mi zelo pomagale. LP mamazeljka

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

22. apr 2006 12:30

Tudi jaz imam lep verz, če ni že prepozno: So dnevi, so leta in so pomladi, ko se imamo preprosto radi, so trenutki, ko je treba na novo začeti in so ljudje, ki jih je treba preprosto objeti! Veliko zdravja in sončnih dni ti želi..... marja Sporočilo je spremenil(a) marja dne 22. apr 2006 16:21:14

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

22. apr 2006 13:59

Marja niše prepozno verz rabim šele drugi teden.Ja deklete hvala lepa. LP mamazeljka

simona24  

član od: 9.4.2006

sporočila: 7

22. apr 2006 17:55

1. VERZ Ne želim, da se ti izpolnijo vse želje, sanje in upi, ker potem ne boš več želel, sanjal in upal. Želim, da se ti izpolni toliko želj, sanj in upov, da boš srečen. 2. VERZ Življenje je kakor knjiga, včasih njene strani so žalostne in sive, a včasih mavrične igrive. Naj tvoja knjiga same lepe strani obrača, ti vso dobroto poplača. Naj na teh straneh so zdravje, ljubezen in sreča, naj nobena stran ne bo boleča. Oče dragi vse najboljše iz srca naj tvoja knjiga samo lepe strani ima. Imam še enega lepega, a ga trenutno ne najdem. Se bom potrudila in do jutri poiskala. simona24

waris  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

22. apr 2006 18:57

Naj ti bo dan praznovanja vesel in srečen, vse leto pa zdravo kakor med in vedro kakor cvet. Naj vsi dnevi življenja ti mirno teko, vsaka stopinja naj srečna ti bo. Ne vedi v življenju kaj je trpljenje, naj izpolnijo se ti vse skrite želje. 2. Človek ne zna voščiti toliko želja kot jih zmore uslišati življenje! Preproste stvari,majhna pozornost delajo čudeže. Naj jih bo na dan,ko praznuješ rojstni dan čimveč! 3. Ničesar ne vidimo priti,a vemo in čutimo vsi, nekaj od nas odhaja in drugo nam sega v dlani.... Naj ti ne pobegne popoldansko sonce, naj nasmeh,prijazna beseda in drobne pozornosti delajo čudeže, da bo vsak dan kot darilo. waris Sporočilo je spremenil(a) waris dne 22. apr 2006 19:26:13

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

22. apr 2006 19:27

Tedne smo in dneve šteli. to so dolgi se nam zdeli. Zdaj prišla je zadnja nočka danes je tvoj praznik očka Smo težko ga dočakali da s teboj bi praznovali. Sprejmi cvetje za vezilo, srce naše za darilo. da bili bi ti v veselje, to so naše srčne želje. Bog naj tvoja pota vodi, zdravje trdno s tabo hodi, srečo ,da povsod imaš, mi smo tvoji ti si naš. lp goga

simona24  

član od: 9.4.2006

sporočila: 7

24. apr 2006 22:49

Evo pa sem našla. Moj najljubši verz, ki je že marsikomu priklical solzo sreče v oko. Morda nekoč ob oknu boš slonel in zrl v temno noč. Takrat v spomin se ti bo prikradla beseda mladost. Po licu spolzela ti bo svetla solza in izgubila se bo kakor bežne sanje otrok. Takrat se spomni dni, ki srečni so bili. V srcu pa ohrani spomin na lepe - najlepše dni! simona24

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

25. apr 2006 11:30

Naj še jaz kakšnega lepega dodam: NAJ SONCE POZLATI TVOJ DAN V TEJ RADOSTNI POMLADI, ISKRENO VOŠČIMO TI VSI, KI TE IMAMO RADI. 2. SO POKOŠENI TRAVNIKI IN ŽITO JE POŽETO. SPET JE ŽIVLJENJA TVOJEGA MINILO ENO LETO. NAJ TI VSAK NOV DAN DOZORI KOT ZLAT PŠENIČNI KLAS, BOGATO NAJ TI OBRODI ŽIVLJENJA NJIVA - ČAS. LEP POZDRAV OD ZVEZDE Ivi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti