Kam na dopust?

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

3. maj 2006 19:27

teta torta, uvalo sem našla sama, potem pa smo malo nihali. Vse je izgledalo kar preveč fajn, da bi bilo res, potem pa si mi še ti dala pobudo in dilema je bila takoj rešena. Z Ivotom smo se dogovorili za začetek avgusta in zdaj komaj čakamo.... Se vidimo takrat? Zdi se mi sicer, da si napisala, da hodiš tja junija in septembra. Tudi mi imamo radi miren dopust oz. da si privoščimo gužvo ko nam zapaše..imamo pa še malega psa, ki je bojda dobrodošel "ako ne ujeda". lp Robida

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

3. maj 2006 22:36

Robida, meni letos zaradi družinske situacije bolj slabo kaže za dopust, mogoče bo le kakšen teden v juniju. Bomo videli. Želim pa ti, da bi se zelo lepo imela. Seveda bo uvala le malo bolj obljudena kot zunaj sezone, a moj bratranec in še neki prijatelji so bili v avgustu, pa so bili zelo zadovoljni. In še glede odnosa: Ivo pravi, da bi bilo lahko 5 milijonov Slovencev, ker so najboljši gostje! teta torta

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

6. maj 2006 8:34

Hvala za informacije. Robida, ali si kar direktno poklicala Ivota ali gre to preko agencije in zanima me cena, če mogoče lahko poveš. Zdaj nas bo menda več (4 odrasli in 3 otroci), ker bo šla še sestra z familijo zraven. Lep pozdrav, Rmeli

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

6. maj 2006 9:46

Rmeli, kar direktno ga pokliči, cena v sezoni pa je okoli 70 Evrov, pa pohiti... lp, Robida

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

6. maj 2006 11:09

Že dlje časa prebiram tale forum, sedaj pa se moram še jaz pridružiti.Tale tema je prišla kot naročena. S fantom nameravama letos v Grčijo, verjetno na Krf ali Zakintos, zato nama pridejo prav vsi nasveti. Pregledala sva že kataloge od agencij, zanima pa me, če ima kdo izkušnje s hostli v Grčiji. Po internetu sem že brskala in približno vem za razpon cen, vendar bi vseeno rada izvedela za kakšne informacije iz prve roke. Lep dan še naprej! vanya

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

6. maj 2006 11:15

Robida, a te cena je misljena za apartma/dan? Sem tudi jaz malo pogledala link in ta Uvala zgleda res sanjsko... Lp, teya84

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. maj 2006 11:18

Letos so pa cene tako zasoljene da Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

6. maj 2006 13:07

Ja, Jernej, imaš prav. Tudi moj študentski žepek ni dovolj globok... Si bom pa malo Slovenije privoščila!!! Vsi rinemo nekam ven (ja, saj si tudi jaz želim Grčije, morja...), a sami ne vemo, kaj vse imamo doma. Lani sem bila 3 dni na Krasu. Nepozabno! Kot da nisem v Sloveniji - tako sem se počutila, ker mi je bilo vse tako novo, drugačno...! Še bom šla tja! Tamči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. maj 2006 13:20

Mah jaz vidim takole: Hrvaška je draga ker je 14 dni je 2x teden dni. Južna Dalmacija je mnogo cenejša, a je treba tja priti nekako, kar spet ni poceni. Grčija je za 14 dni bistveno cenejša kot za 7 dni (na dan mislim), ker se letalo in tista glupa taksa plačata le enkrat, ampak vse skupaj spet ni poceni. Poceni so študentske variante s hostli, tja pa letos z dojenčkom ne bomo šli. Rad bi 10 dni da je malo več kot 7, 14 pa niti ne rabim. Ampak za 10 ni nikjer, 7 ali 14. In pri 14 dni za 2 osebi si takoj na pol milijona in več Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti