Torta v obliki živali

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

28. apr 2006 12:42

Četrta torta in vse ostalo se ne vidi! HI,HI,... LP K

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

30. apr 2006 17:09

Tole s slobčki je pa zanimivo. Moja, hm, nečainja že nekaj let zbira slončke, in ko jih bo imela 100, se sme poročiti. Slončov manjka še približno dvajset, stara pa je skoraj 25. In razmisšljam že nekaj časa o torti slončku, tisti bo res na fotografiji, da se ne bo prej omožila. Sem najbolj zagret prinašalec slončkov. Vprašanje: kako doseči ustrezno barvo, to je sivkastega slona in tiste 3 d različice. Vlado, čestitke za trud in izvedbo. Kar se pa tiče prenašanja na pladenj, pa ti naj zaupam da sem pred nekaj dnevi prestavljala neokrašeno torto iz rdeče pese, ker se je zelo mudilo. Mreža s torto se mi je zapletla v mojo dolgo verižico ( bila sem že zakmašno oblečena,torta pa še topla). Torta je napol zlezla s hladilne mreže in se razletela. Zidala sem nazaj,torta ni predvidevala obliva ali premaza, zunaj je čakal avto, obdarjenka pa je bile tako vesela,gostje so bili fascinirani nad rdečo barvo torte, da nihče moje polomije sploh ni videl.Pa kaj potem, če so samo drobtinice.Kaj , če bi odpadle nogice, rilec in vse stvari, ki jih slonček ima. frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti