Leseni briketi

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

23. mar 2006 7:34

cena pri njih je 25.000 sit, smrkolina

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

23. mar 2006 9:35

Mogoče ve kdo, kako se obnesejo leseni briketi v kaminu? Ima kdo izkušnje s tem? Drva so tako draga pa še več prostora vzamejo. Lep pozdrav! Romanad

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

23. mar 2006 10:06

Jaz sem probala te brikete v štedilniku na drva in kiperbuscu - tistemu rjavemu bolj nizkem (enakokot na olje), v prvo ko smo probali je to šlo puh v zrak in je bilo konec, sedaj smo pa še enkrat probali, mešano drva in briketi in peči oz. štedilnik zaprli, moram reči da smo zelo zadovoljni, v štedilniku je bilo po treh urah še polno, (zjutraj ob štirih sem naložila in zjutraj pogledala preden sem šla v službo), pa tudi zelo toplo je bilo. Mislim, da se bo v kaminu obneslo še bolje, zelo toplo bo , samo vse zračne line morate zapreti. Aja pa še to. imam neka drva sekana nepravi čas in imamo stene vse čisto rumene od dima, pri briketih pa dima ni bilo nič, vsaj videlo se ga ni (sploh je to problem pri kuperbuscu .- tu se je kar zakadilo ven pri drveh) Predlagam, da za probo kupite en paket cca 10 kg. LP smrkolina

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

23. mar 2006 12:24

Hvala Smrkolina, bom upoštevala tvoj nasvet. Lep pozdrav! Romamad

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti