Pecivo ''na suho''

neznan uporabnik

11. nov 2001 10:24

Recept enaA. Suzi

neznan uporabnik

11. nov 2001 11:44

Hojla! Recept si zasluži oceno 10 in ne samo 5. lp Špela

neznan uporabnik

12. nov 2001 9:41

Me res veseli da vam je recept všeč.

neznan uporabnik

12. nov 2001 10:26

Rene, mi lahko poveste, ali je treba posamezne plasti nadeva potem, ko jih potreses po prejsnji plasti, kaj "potlaciti" z roko oz zlico ali ne? LP Marta

neznan uporabnik

12. nov 2001 11:45

Jaz v bistvu nisem nič potlačila, razen da sem si malo pomagala z viliso da sem skuto in jabolka lepo razporedila po pekaču.Je pa odvisno od skute ali se lepo nadrobi ali ne.Če boste rahlo potlačili ne bo nič narobe, važno je da ko prelijete toliko počakate da se dobro prepoji. LP rene

neznan uporabnik

28. nov 2001 9:29

Doma imam zelo podoben recept s to razliko, da je v suhem delu jogurtev lonček gresa namesto 1 lončka moke

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. mar 2002 8:40

Ojla, v ponedeljek se dobim s prijateljicami in sem jaz odgovorna za pripravo večerjice, pa smo najprej nekaj omenjale gibanico, zdaj pa sem se odločila kar za ta recept, pa me zanima, koliko časa se zadeva peče? PS: OK, sem bila malo površna, sem pogledala v bazo ter našla tudi ta podatek. Se bom sigurno podala v boj s kuhalnico in sestavinami. Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 05. mar 2002 08:45:10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti