Vici

lanci  

član od: 5.2.2006

sporočila: 12

tema odprta - 5. feb 2006 19:45 | ogledi: 3.085 | odgovori: 18

živijo!

Vprašala bi vas ali poznate kakšno dobro šalo oz.vic, saj mi jih je počasi pričelo primanjkovti.

Problem je v tem, da jih veliko slišim na kakšnih veselicah... a jih vse hitro pozabim zato upam da mi jih boste napisali

že v naprej hvala

lanci

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

5. feb 2006 20:04

Lanci,poglej na levi strani v rubriko šale.Jih je kolikor hočeš. Bernarda

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

5. feb 2006 23:08

Samo tiste je treba iskat pa čitat, Lenci bi rada kar servirane ali pa bi jih celo kar poslušala.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. feb 2006 9:30

Lanci: Mož in žena sta šla ven na večerjo in žena si naroči škampe na buzaro. Ji padejo iz rok in se popacka, pa reče možu:; Glej, videti sem kot svinja. Mož odgovri: Ja, pa še popackala si se. Mujo, Anglež n Francoz se pogovarjajo, kakšne so žene v postelji. Anglež reče: Moja je divja kot tiger. Francoz reče: Moja je nežna kot metuljček. Mujo pa razmišlja in reče: No, če dobro premislim, tudi moja ni podobna človeškemu bitju.... Mamamia mamamia

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

6. feb 2006 11:09

Po seksu se mož gol ogleduje v ogledalu na psihi in ponosno izjavi: " Če bi imel 3 cm daljšega, sem kralj!" Žena ga opazuje s postelje in bolj zamrmra: " Če bi imel pa 3 cm krajšega, si kraljica!" Za obletnico poroke mož ženo razveseli s potovanjem na Sejšele. Zvečer poskrbi za intimno vzdušje, najame črnca in mu naroči, naj lepo maha s palmovo vejo,on pa se bo izkazali v postelji. Trudi se na vse pretege, a žena ostaja bolj ravnodušna. Ko je izčrpal že vse znanje, ona pa nič, ga razkuri, vstane s postelje, iztrga črncu vejo z rok, njega pa nažene k ženi. Ta začne kričati in noretii in mož zavpije: " No, kreten, vidiš, kako je treba mahati!" Peljeta se dva s kolesom in tistemu, ki se vozi zadaj strašno ropota kolo. Prvi se ozre med vožnjo nazaj in zakliče:" Ti, tebi pa strašno bicikl ropoče!" "Kaj praviš, nič ne slišim!", mu odvrne zadnji. "Pravim, da ti strašno bicikl ropoče!", spet zakliče prvi. (In tako 3x!) Pa odvrne zadnji:" Nič te ne čujem, ker mi bicikl tako ropoče!" Karmen V.

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

6. feb 2006 16:00

Mož in žena se že pri zajtrku skregata.Mož vstane od mize in v jezi reče:"Pa saj si v postelji tudi čisto zanič!"Potem se odpravi v službo.Sredi službe pa ga le začne glodati slaba vest,zato pokliče ženo,da bi se ji opravičil. "Draga,kaj počneš?" vpraša previdno. "V postelji sem." odvrne ona "V postelji,zdaj sredi dopoldneva?" je začuden mož. "Ja dragi,iščem drugo mnenje!! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

12. feb 2006 19:53

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeešššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš ššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš šššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš ššššššššššššššnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.............. ................................................................. ............................................................................... ................................................................................ .......................................................... atic

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

12. feb 2006 19:53

ja rey je atic

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

15. feb 2008 13:18

NEKEGA LEPEGA DNE SE NAŠ GOSPOD J.J. IN NJEGOVA ZAROČENKA U.B. SPREHAJATA POLJUBLJANI. ZAUSTAVITA SE PRED ENO IZLOŽBO, GLEDATA CENE, SE ČUDITA, KAKOVISOKE SO POSTALE CENE OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH POTREBŠČIN, KAJ ŠELE CENELUKSUZNIH ARTIKLOV.IN NAENKRAT DOBI NAŠ PREMIER ČUSTVEN NAPAD. V oči mu stopijo solze, U. gakomaj tolaži, ko v tistem trenutku pristopi policaj."G. Premier, a kaj je kaj narobe?! Vidim, da jočete... ""ma, gledam cene v izložbi in si mislim, kako hudo mora biti našimpenzionistom, sploh si nič ne morejo privoščiti s tistimi bogimi penzijami.To je strašno, grozno..."V tistem trenutku pristopi še penzionist, vidi jokajočega premiera in vprašapolicaja: "Ej, a zakaj naš premier joče?"Policaj tresne s pendrekom penzionista po glavi: "zaradi tebe, ***** timaterina, zaradi tebe!!!!"

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

15. feb 2008 13:22

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7237 Pred kratkim dobljen na mail: Sedi golaž nekje v kotu želodca, pa mu je dolgcas. Pa pritece dol iz grla pir, pa prav golažu: ej kva je žurka tm gor, pa se usede zravn golaža. Pa pride dol vin, pa prav obema: ej, kva je žur tm gor, pa se še on usede zravn. Pa prpizdi dol štokkola, pa prav: ej, ***** je gor žur, pa se še ona usede zravn. Pa prjodla dol se vodka, pa prav: mislm, kva je pa gor noro, pa prisede še ona. Pa prinori dol viski, pa isto prav, kva je gor ful žur, pa se usede zravn. Pa se prkotali dol še ene par zadev, usi so noro naudušeni nad žurko tm gor. Pa prav golaž: ja p....., če je pa tak žur, grem pa mal gor pogledat. Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 15. feb 2008 13:25:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti