Vici

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

15. feb 2008 17:31

Človek na smrtni postelji reče zdravniku: "Prosim napišite, da sem umrl od AIDS-a!" "Zakaj?" "Zato, da mi nihče ne bo jebal žene, tisti, ki so jo pa že jebali, pa naj crknejo od strahu!" naty

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

15. feb 2008 17:33

Zajček pride v javno hišo, seveda željan seksa. Ponudijo mu dnevni meni na katerem so zajčce, mačkice, goske in še mnogo pisane živalske srenje. Pravi si: "hmmm, tole sem že vse probal, želim si malo eksotike". Vidi, da v spodnjem kotu menija omenjajo pitonko. Oči se mu zasvetjijo: "Tooo!..." Pride v sobo in na veliki postelji vidi prelepo pitonko, kako se zapeljivo zvija: "sssssss...". Pitonka ga opazi in v njeni glavi takoj zasveti rdeča luč - večerjaaaaa! Sssskkkk........in poje ubogega zajca. Ko ji polzi proti trebuhu, ji šine v glavo: "Opppps, mogoče pa to ni bila večerja ampak stranka!" Takoj ga izpljune. Zajec se otrese, bil je čisto slinast, si pogladi kožušček in poravna ušesa. Jezno reče: "Pazi mala, kako fafaš!" naty

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

15. feb 2008 20:44

Mlada zenska se primozi v relativno revno druzino. Ugotovi, da je hisa umazana, pa nikjer nobene krpe za ciscenje. Odreze rokave mozevi srajci in pocisti stanovanje. Naslednji dan sklene, da bo prebelila stene, pa tudi copica nimajo. Mozevemu ocetu Jožetu odreze brado in z njo nanasa barvo. Naslednji dan pride na obisk sosed in vidi Jožeta na drevesu. Vprasa ga, kaj se ti je zmesalo, tak mraz je, ti pa zunaj na drevesu? Pa pravi Jože: "Danes bo nasa ta mlada palacinke pekla, pa ne vem,ce imamo jajca pri hisi!" naty

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

15. feb 2008 21:30

Ta pa je ta boljši vic danes in še kako imaš prav

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. feb 2008 3:31

Rimljanka mogoče pa res najbolje, da to temo zapreš

Lep dan in veliko se smejte

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. feb 2008 9:21

Konec koncev pa, zakaj dve iste teme.. Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti