Lazanja

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

19. jan 2006 14:57

Lidka, hvala tebi in moževi teti! Sem ljubiteljica paradižnikovh omak, ampak moje domače (kljub vsem receptom) niso nikoli tako dobre kot kupljene. Sedaj mislim, da jih kuham premalo časa, saj se moj čas kuhanja računa v minutah in ne v urah kot bi bilo potrebno. Pozdrav vsem ljubiteljem paradižnikovih omak in paradižnika sploh riba-ribica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. jan 2006 15:20

Pri nas je enako, premalo časa!!! Jo pa naredim za vikend, saj se sama cmari, mi pa delamo kaj drugega... Veliko uspeha pri pripravi slastnih lazanj!

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

19. jan 2006 15:39

Zelo uporabni nasveti glede paradižnikove omakce! Ana, zanima me, če paradižnike za šalšo olupite? lp, mojka

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

20. jan 2006 7:12

Mojka, paradižnikov ne olupim, ker šalšo čisto na koncu spasiram s tisto zadevo (ne vem kako se ji reče) za pasiranje fižola, kjer olupki ostanejo na vrhu in gre čez sito samo meso. To je taka posoda s sitom, gor pa vrtiš eno ročko, ki melje in pasira. Če pa nimaš tega je pa dobro preden daš kuhat paradižnik le tega opariti z vročo vodo in olupiti. Vendar je to zelo zamudno, če imaš cc.10 kg paradižnika. LP! Ana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2006 9:57

Mi rečemo kar pasirka. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti