Novoletni okraski

neznan uporabnik

2. dec 2008 17:59

Mizarka, res lepa jelka. Sama se včasih veliko kvačkala. Rada pa bi načrt ali navodila ali shemo za angelčka s krilci in brez krilc. Tvoji so zelo lepi. Pa tudi kako jih poštirkaš, da tako lepo stojijo mi ni čisto jasno. Tudi drugi tvoji izdelki so mi zelo všeč. tedi

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

2. dec 2008 19:58

Ker je tukaj že govora o okraskih bom kar tukaj vprašala. Kako bi lahko naredila "Ginger bread house"? Se pravi medeno hišico. Sem že iskala na internetu v angleščini ampak vsi recepti vsebujejo sestavine, ki jih najbrš v Sloveniji ne najdem. Pa kako se naredi tisto "lepilo" se pravi bolj gost sladkorni led. A je to samo preprosto bolj zmešan sladkorni led ali je to kaj drugega?

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

2. dec 2008 20:07

Mislim, da anja27 dela te hiške. A ni v temi o božičnem pecivu nekaj pisala? Kontaktiraj njo. Jelenckova

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

2. dec 2008 20:21

Evo naše letošnje okraske. nekaj je iz slanega testa, venček oblepljen s kokicami je še v delu in božična zvezda iz papirja. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

2. dec 2008 20:41

Rimljanka živjo! Vem se nisem dolgo oglasila, imam veliiko dela z šolo pa z nečakinjami in nečakom :). Ja to je to kar sem iskala HVALA TI! Bom poskusila naredit z taveliko nečakinjo :).

kozamurnik

sporočila: 2311

2. dec 2008 20:44

KatarinaK, ali bi lahko napisala recept za slano testo? Krasni izdelki,posebej angelci so res neverjetno lepi! Pohvale tudi ostalim,ki ustvarjate kaj svojega, unikatnega. kozamurnik Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 02. dec 2008 20:45:07

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

2. dec 2008 20:48

Hvala katka lopatka. letos sem se prvič lotla angelčkov. čeprav nisem verna, jih obožujem. vse sorte in letos so mi kar ratali. Se opravičujem, samo jih nisem delala sama, no angelčke že, ostale okraske pa mi je pomagal moj sin Matija, ki je star pet let! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 02. dec 2008 20:51:45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti