Maček ,nujno !

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

8. dec 2005 14:04

Šumeče tablete Magnesol stana

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

8. dec 2005 16:41

Meni itak " the day after " ne pomaga nič. Tako ali tako imam namen umret. Glava me presenetljivo ne boli samo bruham na deset minut - tudi še vedno " hladno " vodo, ker se ni utegnila v želodcu niti ogreti. Pa preživim......................do naslednjega žura. Če pa tako rada grešim, trpim pa itak sama. Živijo! Lumpica

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

9. dec 2005 7:30

SIBA, kako to misliš, da je imel 28 gradov sladkobe (grozdje ali vino) HERMAN

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

9. dec 2005 8:35

Kot pravi Stana R. - šumeče tablete Magnesol res pomagajo! Pa veliko navadne vode ali mineralne vode. lp, burbonka

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

9. dec 2005 9:31

Kolega pravi: prvo pivo je ogabno, drugo kak tak, tretje pa že paše in smo spet tam.... Aspirin, rupurut, tekočina (brezalkoholna) , pa če se le da in slabost ni prehuda dolg sprehod še boljše pa tek. lp

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

9. dec 2005 9:40

Prosim, pazite kako dajete naslov teme "Maček - NUJNO". Mislila sem, da je govora o MAČKAH in sploh nisem odpirala, ker sem, skratka "alergična na mačke"... Ja, no, saj jih imam rada, samo ne v mojem stanovanju... Tu pa je govora o "mačku"... Kaj paše: goveja juhica, kisla juhica... kislo zelje in spanje. Seveda, če soba ostane na istem mestu, da se mogoče ne vrti 100 na uro. Pravijo: "Glava boli od slabega vina in od veliko vina". Pozdravček in želim vam zelo malo mačkov!

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

9. dec 2005 9:52

Siba, prosim porocaj, ce si se ziv/a in kaj ti je najbolj pomagalo. Ce spolh kaj... julia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. dec 2005 10:48

Julia, drži, najbolj pomaga kozarec mrzlega piva na tešče. To me je naučila moja tašča, ki izhaja iz Savinjske doline, in njene izkušnje sem upoštevala tudi jaz, pa sta tiger in maček po desetih minutah izginila... Medvem ki sva to zmogli, sva čez pol ure lahko nadaljevali s pitjem (najbolj tekne penina...), tisti, ki so zavijali z očmi, pa so se še naprej obračali v postelji, hehe. No, zdaj pa že nekaj časa nimam težav z mačkom, pijem samo vodo (bljak!). Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. dec 2005 10:50

dragička je napisal/a:
Prosim, pazite kako dajete naslov teme "Maček - NUJNO". Mislila sem, da je govora o MAČKAH in sploh nisem odpirala, ker sem, skratka "alergična na mačke"... Ja, no, saj jih imam rada, samo ne v mojem stanovanju... Tu pa je govora o "mačku"... Kaj paše: goveja juhica, kisla juhica... kislo zelje in spanje. Seveda, če soba ostane na istem mestu, da se mogoče ne vrti 100 na uro. Pravijo: "Glava boli od slabega vina in od veliko vina". Pozdravček in želim vam zelo malo mačkov! Jaz sem tudi mislila, da gre za mačke kot živali, pa do zdaj nisem odpirala teme, potem, ko sem videla, za kaj gre, pa sem morala odpreti kljun...Mamamia
mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti