Barbek

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

tema odprta - 11. nov 2005 21:26 | ogledi: 1.697 | odgovori: 3

Te tvoje pripombe pod recepti (vse naenkrat) so malce pod nivojem in ponavljaš isto vprašanje o marmeladi Če te ne veseli obiskovanje Kulinarike raje pusti to drugim kateri uživamo in se pojdi norčevat kam drugam

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. nov 2005 0:11

Saj ni treba biti tako huda. Raje poglej kakega smeškota pa te takoj mine slaba volja, naprimer tale je corti . jade

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

12. nov 2005 18:42

Sploh nisem huda, mogoče imam samo prehiter Samo včeraj ko sem se prijavila in kliknila na novosti se mi je izpisalo samo barbek in potem ko sem videla pripombe oz. bolj norčevanje sem se spontano odločila in napisala, obljubim ne bom več Vedno se bo kdo našel in se norčeval iz našega vloženega truda na tej fenomenalni strani

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

13. nov 2005 7:35

Pa kaj čmo, eni nimajo drugega dela. Takim bi z veseljem odstopila čuvanje mojih dveh malčkov, dovolj bi bila ena uro pa bi imeli do tal, mislim, da ne bi bilo nobenih več neumestnih komentarjev. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti