Kaj beremo?

Velike zelene oči, Jana Frey in Teci, Igor Karlovšek.

Priporočam!

Fora

Jiři Bezlaj: Evangelj za pitbule

Pogled v svet in razmišljanje gimnazijke.

181604

Na mah, od včeraj do danes sem prebrala:

Julie Garwood:  Ko pride pomlad!

Branje, ki ga nisem mogla iz rok spustiti

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Prežihov Voranc: Prvi maj

lp

cervus

Ravnokar prebrala Neil Gaiman - Ameriški bogovi 

Sem bila zelo zadovoljna s knjigo, veliko dobrih prispodob, kvalitetno napisana, vmes sarkastična, zanimiv razplet in zanimivi liki :) Sedaj pa se začenja še serija American gods, tako da komaj čakam, da si pogledam prvo epizodo :)

 

Sedaj skušam ponovno brati in enkrat prebrati Isolanthis od Alme M. Karlin, knjiga mi je zanimiva, a njen slog pisanja je pa res s too much pridevniškega opisovanja, in pa malo je smotano, ker so vsa imena likov na isto finto, rabim sploh nekaj časa, da dojamem o kom govori trenutno. :) Ampak me vseeno zanima, tako da bo šla malo bolj počasi sicer, ampak upam da tokrat do konca :).

Duracell

Gabriela Babnik: Intimno

Miroslav Vulović

Anne-Dauphine Julliand:

- Dva koraka po mokri mivki in

- Poseben dan

Izpoved  mame o preizkušnji, ki je doletela njeno družino. Iskreno, kljub vsemu navdihujoče in po načelu: "Če ne moreš življenju dodati dnevov, dodaj dnevom življenje."

Noemi

Sporočilo je spremenil(a) noemi dne 14. 2017 20:55

Življenjepis Alberta Einsteina Walterja Isaacsona.

Jemlje dih, ne moreš odložiti - je pa dobro imeti vsaj gimnazijsko podlago fizike, zelo pomaga. 

Sonja

Pred kratkim sem prebrala avtobiografijo Andreja Agassija Open. Odlična knjiga. Ne samo, da ima človek zelo zanimivo življenje (teniška kariera, potovanja, love life, ...), ampak je knjiga tudi zelo dobro, duhovito napisana, z ravno pravšnjo mero tenisa (s tem mislim predvsem, da ga ni preveč). Priporočam.

sonci

Pod roke mi je prišla ena taka žepna izdaja iz serije Dr.North iz leta 2012. in eno fajn branje:

Joan Gamm - Vztrajni zmagujejo

Se nisem pustila zmotit, dokler nisem prebrala do konca 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti