Školjke

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

tema odprta - 4. nov 2005 10:57 | ogledi: 4.229 | odgovori: 5

Pravkar me je klical ata, da naj pridem danes domov, ker je kupil sveže školjke (dagnje). Ampak jaz res ne morem, ker imam še obveznosti v Lj. Je kakšna možnost da ostanejo dobre še do jutri? V hladilniku ali eventuelno zamrzovalni skrinji? Lepo plosim za pomoč

lp, Marija

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

4. nov 2005 11:47

Školjke daj v posodo in jih dobro zavij v mokro, ne vlažno, mokro krpo in postavi v hladilnik. Do naslednjega dne bodo zdržale. V srkrinjo sodijo pa samo očiščene školjke. Lp

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

4. nov 2005 12:22

Jaz dagnje pripravljam sveže le na morju, kjer mi jih potegnejo direktno iz vode. Ko sem jih enkrat hotela nesti domov za prijateljico, so mi odsvetovali, saj bi bile en dan v hladilniku. Pravijo, da se jih lahko le očisti in zmrzne, drugače so "pogojno užitne". Bi kar verjela, da je res, saj jih je sosed pripravil enkrat šele naslednji dan, in je imel manjše težave z želodcem. Od takrat naprej jih sploh ne je.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. nov 2005 13:39

No, mi smo jih čez noč že hranili v hladilniku, nanje smo nametali precej letu, pa pokrili s platneno krpo in je bilo vse v redu. Cewlo petletni otroci so jih jedli, pa se je bilo vse ok. En dan v hladilniku mislim, da jim ne bo škodil. Mamamia mamamia

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

4. nov 2005 13:53

Kaj pa tiste, ki jih lahko kupimo v ribarnici? Mislim, tiste tudi nekaj časa verjetno stojijo tam...

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

4. nov 2005 14:00

No, ata je že dobil navodila, krpo pa led ino bom jutri poročala kako se je obneslo. Glede na to da jih navadno tudi v ribarnici ne prodajo vseh v istem dnevu, jih najbrž dajo na led in počakajo do drugega dne? Moram na kaj drugega mislit, ko se mi že sline cedijo... . lp, Marija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti