Ponev

Denny  

član od: 17.1.2009

sporočila: 5

29. jan 2009 12:23

teflona bi se rad izognil zaradi škodljivosti. V trgovinah je pa težko dan danes najti ponev brez teflonskih premazov. V starih časih se je dalo pri pečenju od oka par kapljic olja za vsako palačinko v navadnih ponvah in so mi bile odlične. Lep pozdrav! Sporočilo je spremenil(a) Denny dne 29. jan 2009 12:27:53

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

29. jan 2009 12:30

Denny, če se ne motim je v Celju, preden pripelješ v Spar - oz. City center (ali kajvemkakoseimenuje) je ena trgovina in mislim, da je celo Emova in če se ne motim, je zraven trgovina, kjer prodajajo Miele gospodinjske aparate. Če ne pa poiskusi poiskati takšno navadno ponev v kakšnih manjših trgovinicah, ne v teh velikih centrih. Včasih tako najdeš čuda stvari. Moycaa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. jan 2009 12:59

Moycaa je napisal/a:
Denny, če se ne motim je v Celju, preden pripelješ v Spar - oz. City center (ali kajvemkakoseimenuje) je ena trgovina in mislim, da je celo Emova in če se ne motim, je zraven trgovina, kjer prodajajo Miele gospodinjske aparate. Če ne pa poiskusi poiskati takšno navadno ponev v kakšnih manjših trgovinicah, ne v teh velikih centrih. Včasih tako najdeš čuda stvari. Moycaa

 

Natanko to sem mu napisala, že v prvem postu. Ko zavijete z Mariborske proti CityParku, je na prvem krožišču treba desno, na parking. V nizki stavbi je vhod v trgovino Emo. Tam imajo marsikaj uporabnega.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. jan 2009 17:54

je napisal/a:
Jaz uporabljam Tefalovo ponev za palačinke in moram reči, da se palačinke zelo lepo zapečejo. Uporabim samo par kapljic olja in še to samo za prvo palačinko. Ker sem zelo "razvajena", jo tudi pomijem v pomivalnem stroju-pa ji nič ne fali. Lopatice ne uporabljam, pač pa palačinke obračam v zraku...in tudi to mi uspeva (vsaj po tleh še ni šla nobena...) Veliko palačinkarskih užitkov in leppozdrav, astra
pa si pogledla na strop. hehe glavno, ker še nism kupla ene pametne ponve (brez tega nagnusnega teflona) ne pečem palačink. hahahaha bannanna_v_slo ;)

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. jan 2009 20:17

Palačinke pečem izključno na maslu, v železni ponvi brez teflona.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti