Lep pozdrav.
Ob dveh sem prišla domov in prvo kar sem naredila je da sem prižgala računalnik- pa kaj vidim- pet strani.
Do zdajle je trajalo, da sem vse prebrala.
Grem kar po vrsti.
Jankica, jaz jemljem hormonske tablete(rekli so mi, da zaradi njih ne bom mogla shujšati, ker imajo stranske učinke,da zvišujejo težo oz. apetit) In ko sem shujšala sem vedno imela redno menstruacijo, mogoče celo malo močnejšo.
Marjetka cvetka, kaj to jaz berem, pa ne da imaš tudi ti ta vražji šen upam da ne. Pa me vedno bolj skrbi ker bi se res že lahko oglasila, resnično upam da ni nič hudega in držim pesti zate.
Varja BRAVO!! S tem tretjim krogom je pa tako: teža se nikamor ne premakne kar pomeni da tudi gor ne gre. Se pa moramo zavedati da smo pač na tem, da se bomo morale vedno paziti kaj in koliko bomo jedle. Pa čez zimo je meni čisto všeč če ostane teža lepo tam kjer je, da le gor ne gre.
Helena, kaj se tebi vse ne zgodi, pomoje se ti je sine tudi malo smejal, pa še lepše se je peljati z avtom kot z busom.
Spraševala si me glede slike.
Kolesariva vedno skupaj z možem, velikokrat pa gre z nama tudi najin prijatelj.Smo vsi trije nori na kolesa in naravo in adrenalin. To pove že to, da sem za kolo dala TRI mesečne plače.
Mangrta sem se pa jaz lotila zelo spoštljivo, ker je kar velik zalogaj, saj je treba v eno smer pregoniti 28km, dvigneš se pa za 1500 višinskih metrov.Saj km ni toliko so pa strmi.Če boš imela kdaj priložnost ti priporočam, ker je narava res čudovita. Sicer pa je tudi drugje lepo
Pa sem malo premišljevala zaradi slike, ampak imam res vse slike samo kolesarske, bom dala gor tudi eno ko sem bila še obilnejša,Da bo Rmeli (se mi zdi) videla da sem bila včasih tudi precej širša in močnejša in zelo, zelo trmasta.
LP
hema
Pa zelo zelo trmasta